Domov

Quick-step podlahy z Keramiky Soukup

Chystáte se na rekonstrukci Vaší domácnosti a rádi byste si pořídili kvalitní podlahu do obývacího pokoje? Laminátové podlahy hned vedle třívrstvých podlah a podlah z masivního dřeva představují velmi oblíbený typ podlahy. Své velké oblíbenosti se těší zejména pro svou vysokou odolnost a snadnou údržbu povrchu. Laminátové podlahy umí ve většině případů skvěle napodobit skutečnou dřevěnou podlahu.

Quick-Step podlahy, které najdete také v nabídkovém katalogu společnosti Keramika Soukup, jsou vyhotoveny, jak v moderním, tak tradičním stylu. Jedinečně se přizpůsobí jakémukoliv vybavení. Tento typ laminátové podlahy je možné si vybrat z velkého výběru rozměrů prken, různých typů designů dřeva i z nejrůznějších barev. Podlahy Quick – Step disponují dvaceti pěti letou zárukou.U Keramiky Soukup si můžete podlahy Quick – Step objednat buď jako laminátové podlahy, nebo dřevěné podlahy.  V nabídce najdete rovněž vinylové podlahy. U Keramiky Soukup si určitě na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/kuchynske-obklady vyberete vybavení svých snů. Laminátové podlahy nachází své uplatnění ve většině případů v interiérech obývacích pokojů a chodeb. Naopak se nedoporučuje laminátové podlahy pokládat do kuchyní nebo koupelen, kde dochází k velmi častému kontaktu s vodou.

Keramika Soukup ovšem není jen odborníkem na prodej podlah, ale také dlažbu do kuchyně. Toužíte-li po prakticky zařízené kuchyni, pak Vás určitě nezklame značka Peronda. Naopak do moderně laděné domácnosti se skvěle hodí dlažba značky Ecoceramic.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − one =