Krátkodobá půjčka vám pomůže od problémů
Rodinné finance

Půjčka před výplatou snadno a rychle

Znáte to, rozbila se vám pračka a vy nemáte odloženo na novou. To je nepříjemná situace. Můžete zajít do banky a půjčit si, ale to je hromada papírování a vzhledem k neohrabanosti bank a nepříjemným úředníkům budete mít peníze tak za 14 dní v době, kdy vám už dorazí výplata na účet a budete si moci koupit pračku z výplaty. Půjčovat si peníze od kamarádů nevypadá zrovna moc dobře a hlásit rodině, že nemáte peníze není už vůbec dobrý nápad. Tak jaké jsou tedy možnosti?

Nebankovní půjčka bez smlouvy

Řešením může být nebankovní půjčka. Všeobecně se jedná o půjčky menšího obnosu a na kratší dobu. Výhod nebankovních půjček je hned několik. První výhodou je jistě to, že schválení Krátkodobá půjčka vám pomůže od problémůpůjčky probíhá do 60 minut a vy kvůli tomu, abyste si podali žádost nemusíte ani vstávat z křesla, protože třeba u společnosti Kouzelná půjčka, kterou můžete navštívit na http://www.kouzelnapujcka.cz/ stačí vyplnit online žádost bez podpisu smlouvy, bez potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele, bez směnky, bez rozhodčí doložky, prostě snadno a jednoduše. Pokud je půjčka schválena dostanete vaše peníze na účet nebo s nimi můžete zaplatit rovnou fakturu, pokud máte například po splatnosti účet za mobilní telefon či internet.

Půjčka od jednoho tisíce

Nemusíte mít strach, že byste si museli od Kouzelné půjčky vzít peněz více než potřebujete. Půjčit si lze od jednoho tisíce korun až po 10 tisíc korun s dobou splácení od 2 do 30 dnů. Výše půjčky i délku splátky si zvolíte samozřejmě sami podle toho, jak vám splacení vyhovuje. A pokud jste stálý klient budete si moci půjčit až do výše 50 tisíc korun. O půjčku může požádat zaměstnanec či Osoba samostatně výdělečně činná – tedy podnikatel. Naopak půjčku nedostanou lidé nezaměstnaní a lidí na které je uvalena exekuce nebo je proti nim zahájeno insolvenční řízení. Je logické, že se Kouzelná půjčka chce vyhnout všem případným problémům s nesplacenými půjčkami, proto peníze půjčí jen lidem s pravidelným měsíčním příjmem, mobilním telefonem, bankovním účtem a emailovou adresou. Pro naprostou většinu lidí získat půjčku není problém.

Co oceňuji na stránkách http://www.kouzelnapujcka.cz/ je přehledná kalkulačka, kde si můžete táhly určit výši půjčky, délku splácení a hned vidíte výslednou částku, kterou zaplatíte. Vše přehledné a rychlé a proto pokud třeba zrovna teď potřebujete rychle peníze nebo vám chybí peníze před výplatou mohu společnost Kouzelná půjčka doporučit.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − 1 =