Rodinné finance

Půjčka bez doložení příjmu může zažehnat krátkodobou finanční krizi

Ve špatné finanční situaci se může člověk octnout, ani neví jak. Stačí nemít dostatečné rezervy a pak už jste jen jeden krok od nutnosti někde si půjčit. Opozdila se vám výplata, onemocněli jste, přestala fungovat pračka, museli jste dát auto do servisu? To jsou jen některé ze situací, které mohou každého z nás potkat.

Kde vzít peníze na nezbytné výdaje?

Složenky někdo platit musí a nakoupit jídlo také. Kde vzít peníze, než vám přijde výplata? Můžete si půjčit od známých nebo od rodiny. Někdo takovou možnost ale nemá, takže na řadu přicházejí finanční instituce. Pokud u banky nepochodíte, zkuste nebankovní společnosti. Nabízejí produkty zvané půjčka bez doložení příjmu, které po rozumné úvaze mohou být dobrou volbou.

Zkuste to u nebankovní společnosti

Nebankovní instituce vám většinou vyjdou vstříc tak, jak je to jen možné. Za jejich služby si ale samozřejmě připlatíte více, než u banky. Půjčka bez doložení příjmu se také nazývá půjčka do výplaty nebo SMS půjčka. Jak je již z názvu patrné, slouží k překlenutí nejhoršího období do výplaty, nikdo se vás nebude ptát na výši vašeho příjmu a k vyřízení mnohdy postačí mobilní telefon. Zažádat mohou i ženy na mateřské, důchodci, nezaměstnaní nebo klienti se záznamem v registru dlužníků.

Postačí vyplnit jednoduchý formulář

Pokud žádáte o půjčku bez doložení příjmu poprvé, je třeba vyplnit jednoduchý formulář na internetových stránkách společnosti, nemusíte ani navštívit pobočku. Většinou to nezabere více, než pár minut. Volíte si výši půjčky, zpravidla do 5 000 do 25 000 Kč, lhůtu pro splacení a vyplníte základní údaje o sobě.

Peníze na účtu obratem

Velkou výhodou půjčky bez doložení příjmu je i její rychlé vyřízení. Peníze můžete mít na účtu již za pár hodin od zažádání. To je příjemná změna oproti zdlouhavému čekání na vyřízení půjčky v bance. I pár tisícovek dokáže významně pomoci, pokud potřebujeme překlenout nepříznivé období a zaplatit nejdůležitější položky. Půjčku bychom si ale neměli brát neuváženě, nebo na věci, které mohou počkat.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + ten =