Domov

Profesionální stroj na čištění podlah, na který je spolehnutí

Aby byla podlaha dokonale čistá, je třeba na ni použít řadu čisticích prostředků a pomůcek. Jedná se o časově i finančně náročnou činnost, která zrovna nepatří k těm oblíbeným. Proč si tuto práci neusnadnit účinným strojem, s nímž bude úklid podlahy hračkou?

Čisticí stroj, do něhož se zamilujete

Proč je stroj ROTOWASH od firmy Clear World tak oblíbený? Snadno si poradí se všemi druhy podlah, aniž byste potřebovali celý arsenál chemických přípravků. Vystačí si pouze s obyčejnou vodou, proto se jedná o velice šetrného pomocníka, jenž uklidí během chvilky. Hlavně z tohoto důvodu jsem si tento čisticí stroj vybral, neboť mými prioritami jsou vysoký hygienický standard a minimální použití chemie.

Výkonný pomocník

Máte doma dřevěnou podlahovou krytinu? Pak jistě víte, že vyžaduje šetrnou údržbu, aby nedošlo k jejímu poškození. Přístroj ROTOWASH je opět tím pravým, kdo vám tento druh podlahy nejšetrnějším způsobem vyčistí. Ze své zkušenosti mohu potvrdit, že práce s ním je velice rychlá, snadná, máte zaručeny skvělé výsledky. Díky tomu, že je povrch po očištění ihned suchý, nedochází k narušení krytiny vlivem vlhkosti. Klasické mokré čištění mopem či hadrem rozhodně nevyhovuje choulostivým nárokům dřevěné podlahy.

100% spokojenost

Na rotační čistič ROTOWASH skutečně nedám dopustit, neboť je to spolehlivý pomocník, s nímž se navíc velice snadno manipuluje. Po názorné ukázce firmou Clear World jsem si tento malý, skladný a lehko ovladatelný přístroj musel vyzkoušet naživo. Své koupě nelituji, neboť v její prospěch hovoří dobrá cena a výkon. Je ideální volbou pro seniory, kteří se nechtějí tahat s těžkým vysavačem. ROTOWASH jezdí skoro sám, stačí ho pouze směřovat. Špína je sesbírána do kalové nádoby. Stroj po úklidu během 5 minut vyčistíte. I díky tomu mu dávám pět hvězdiček.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty + 9 =