Domov

Prodlužte si koupací sezónu

Sezóna koupání je už dávno pryč. To napadne každého, kdo se v posledním týdnu podíval z okna. V současné době však nemusíte brát ohledy na rozmary počasí. Možná tomu nevěříte, ale opravdu se můžete koupat od jara do podzimu. Stačí, když si pořídíte bazénové zastřešení.

Zastřešení bazénu

Zastřešení bazénu ocení jak náruživí plavci a milovníci vody, tak i rodiny s dětmi. Díky čemu je ale vlastně v poslední době tak oblíbené? Největší výhodou je jistě to, že vám prodlouží koupací sezónu i o několik měsíců. Dokáže totiž zvýšit teplotu vody až o 8 °C. Koupat se tedy můžete začít již brzy na jaře a při poslední návštěvě bazénu už klidně může padat listí. A právě díky zastřešení bazénu od Albixonu se do něj rovněž nedostanou žádné nečistoty. Odpadnou vám tak jinak časté starosti s nákupem bazénové chemie. Rodiny s malými dětmi určitě ocení také bezpečnostní stránku zastřešení. Pokud máte totiž bazén překrytý, velmi se sníží riziko pádu.

Jak vybírat?

Existují dvě možnosti, jak nechat bazén zastřešit. Buď přenosným, nebo posuvným systémem. Mnohem častěji se však setkáte s posuvným systémem, který se liší jen v zasklení. Desky bazénového zastřešení se v současné době dělí na dvě základní skupiny. Takzvané komůrkové a plné desky. Komůrkové desky jsou levnější, mají výborné izolační vlastnosti, celkem snadno se udržují. Navíc jsou téměř neprůhledné, což oceníte především v případě, že máte v těsné blízkosti sousedy. Pokud si pořídíte pevné desky, musíte počítat s tím, že vám jejich údržba zabere více času, ale působí skutečně luxusně, protože jsou téměř k nerozeznání od klasického skla. Jestliže vás možnost zastřešení bazénu, a tedy prodloužení koupací sezóny zaujala, určitě se podívejte na internetové stránky výrobce Albixon, kde se o produktu a jeho možnostech dozvíte více.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − one =