Krása

Prodloužení vlasů

Máte vlasy sotva na ramena a zatoužila jste po tom, mít ve chvíli, kdy jdete do společnosti, dlouhé vlasy? Ráda byste ohromila svého partnera u večeře při svíčkách delšími a hustšími vlasy, ale nechcete si nechat aplikovat na pevno na své vlasy cizí vlasy, ať už pravé nebo syntetické?

Prodlužování vlasů vám může poskytnout okamžité řešení pro tyto dny či příležitosti. Clip na vlasy – tedy vlasy na sponkách – jsou nejšetrnější metodou prodloužení vašich vlasů. Můžete jimi vlasy prodloužit, ale také jim přidat na objemu a díky tomu mít takové vlasy, po kterých jste vždy toužila.

Jednou z možností, jak si takovéto vlasy pořídit, je zakoupení na internetu v nějakém internetovém obchodě, který se specializuje na clip in vlasy. V současnosti je jich opravdu mnoho. V nabídce jsou často syntetické vlasy, ale také 100% lidské vlasy. Rozdíl je také v tom, zda potřebujete vlasy evropské, asijské apod. Velkou výhodou je to, že často narazíte na různé akce, či možnost zakoupené clip in sady vlasů a nemusíte kvůli tomu šetřit na kvalitě, ale za rozumnou cenu získat kvalitní lidské vlasy.
Možná vás nejprve napadne, jak je možné si vybrat po internetu vlasy, které budou odpovídat kvalitou a vzhledem vašim vlasům, ale věřte, že možné to je. A6 se rozhodnete, co přesně hledáte, je dobré vybrat barvu. Protože ta bude odpovídat vašim vlasům, ale je rozdíl, zda si chcete pořídit prameny vlasů, ohon nebo třeba jen ofinu. Také je možné si pořídit jen prameny ve výrazných barvách, takže pokud máte například černé vlasy, krásně se bude vyjímat pár červených pramenů.

Nevíte, jak si vybrat ten správný odstín clip in vlasů. Pokud si vyberete nákup na osvědčených webových stránkách czvlasy.cz, nemusíte se obávat ani výběru odstínu. Nabízejí zde poradenství při výběru odstínu. Stačí, když zašlete svou aktuální fotografii vašich vlasů a poradci vyberou odstín vlasů, který odpovídá tomu vašemu. Pokud si objednáte clip in vlasy a vaše objednávka přesáhne 2500,- Kč, nebudete platit poštovné. Samozřejmostí je vrácení zboží nebo jeho výměna, pokud se napoprvé netrefíte do kvality nebo odstínu vlasů, aniž byste hradili další poštovné.

Pokud přeci jen nemáte odvahu, zakoupit si clip in vlasy tímto způsobem a jste přímo z Prahy nebo bydlíte poblíž, můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze, kde vám ochotná obsluha pomůže s výběrem přímo na místě, můžete si prohlédnout jejich velké skladové zásoby a vyzkoušet si vlasy na sponkách, které vás zaujmou.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru vašich dlouhých vlasů.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =