Cestování

Proč vyrazit na dovolenou s NewTravel.cz?

Ačkoliv letní období se pomalu blíží ke konci, sezóna dovolených se protahuje ještě do konce září. Zdejší atmosféru naprosto kazí nekončící mraky a dešťové přeháňky. Nicméně za hranicemi naší republiky je situace naprosto odlišná. Písečné pláže omývá moře s příjemnou teplotou a slunce praží od rána až do večera. Srovnávač cestovních kanceláří NewTravel.cz vám nabízí last minute zájezdy do pohádkových destinací za atraktivní ceny.

Ať už se chcete usadit na oblázkových plážích v Chorvatsku, poznat historické skvosty v Řecku anebo zavítat do romantické Itálie, potom si můžete snadno a rychle porovnat ceny cestovních kanceláří přes portál NewTravel.cz. V databázi jsou shromážděny desítky tisíc hotelů, do kterých stovky kanceláří zprostředkovávají zájezdy. Samozřejmě, rozhodujícím faktorem je cena za dovolenou, a proto vám doporučujeme právě možnost last minute. Znamená to, že na poslední chvíli si objednáte zlevněný zájezd, který potřebuje konkrétní cestovní kancelář doplnit.

Co vše NewTravel.cz nabízí?

Cestovatelský portál NewTravel.cz se stane při výběru last minute dovolené vaší pravou rukou. U každé nabídky, která se vám zobrazí, budete mít k dispozici dostatečné informace o ubytovacím zařízení a o zájezdu jako takovém. Velké plus mají recenze od samotných zákazníků, na jejichž základě se také můžete rozhodovat. Určitě nepojedete do hotelu, ve kterém je personál nespolehlivý.

Pokud se domníváte, že last minute se dotýká pouze evropských zemí, potom jste na omylu. Za lukrativní cenu můžete vyrazit také do exotických oblastí, jako jsou Egypt, Kanárské ostrovy či Spojené arabské emiráty.

Konečně si můžete splnit sen a navštívit i vzdálenou zemi. Využijte tedy jednoduchý vyhledávač a objednejte si na poslední chvíli dovolenou, kde si odpočinete a odreagujete.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + 16 =