Krása, Zdraví

Přírodní kosmetikou ke krásné pokožce

Obzvlášť v létě, kdy chcete odložit kožich a obléknout si něco lehčího, je třeba mít perfektní pokožku, se kterou se nebudete bát pochlubit. Chcete i vy vypadat stále mladě? Rádi byste vaší pokožce dopřáli tu nejlepší možnou péči? Můžete, stačí používat správnou přírodní kosmetiku, která vaší pokožce poskytne dostatek hydratace, vitamínů a minerálů. Kosmetika Sea of Spa je velmi oblíbená zejména díky své komplexní péči. Obsahuje unikátní složení, které je založeno zejména na solích z Mrtvého moře. Kosmetika Mrtvé moře proto obsahuje vodu a bahno z Mrtvého moře, kde jsou soli se všemi prospěšnými látkami obsaženy ve vysokých koncentracích.

 

Díky tomu působí kosmetika Sea of Spa blahodárně na vaši pokožku, které zajišťuje dostatečný tonus, hydrataci a přísun potřebných minerálů. Dále má vliv také na léčbu kožních chorob, celulitidy a také revmatu. Kosmetika Mrtvého moře pomáhá i v případě obtíží s krevním oběhem či svaly. Kosmetika Mrtvého moře jednoduše dodává do vašeho organismu chybějící vitamíny, minerály a stopové prvky, které potřebuje ke správné funkčnosti. Sea of Spa proto představuje hned několik řad zdraví prospěšných kosmetických přípravků, z nichž každá je přizpůsobena k jinému účelu. Tyto výrobky obsahují další přidané aktivní látky, které doplňují a umocňují jejich blahodárné účinky.

 

Vyzkoušejte přípravky z řady Bio Spa Triple Effect Complex, které využívají nejnovější technologie, díky kterým bylo dosaženo průlomu v oblasti péče o krásu. Triple Complex v kosmetické řadě Bio Spa je založen na síle jedinečných přírodních minerálů, které se získávají z Mrtvého moře v kombinaci s výtažky z mořských řas Dunaliella, které jako jediné organismy dokáží přežít extrémně slané podmínky Mrtvého moře. Dále jsou tyto přípravky obohaceny o životně důležité aktivní vitamíny v kombinaci s omega-3, omega-6 a omega-9 mastnými kyselinami. Díky tomu přispívá kosmetika z Mrtvého moře řady Bio Spa ke správně vyvážené péči o pleť.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − nineteen =