Krása

Přírodní kosmetika spolu se zdravým životním stylem dokáže zázraky

Jakkoliv se může zdát, že kvalitní a nejdražší kosmetika za nás dokáže zázraky, není tomu tak. Pouze reklamní slogany mají tu moc ovlivnit naše smysly a vnímání. Myslíme si, že nákupem hygienických prostředků a kosmetických přípravků jako zázrakem naše pleť omládne, uvolní se ucpané póry, zmizí váčky pod očima a do očí se vrátí jas.

Syrová zelenina a ovoce – nenahraditelné antioxidanty a vláknina

Zdravá strava s dostatkem syrové zeleniny, ovoce, ovocných šťáv a čisté vody je základem pro kompletní a pravidelnou detoxikaci organismu. Dostatek vlákniny, ovesných vloček, ovoce s jádry, syrové zeleniny a podobně dokáže vynikajícím způsobem pročistit střeva. Rovněž červená zelenina a ovoce jsou významnými antioxidanty, za které nám naše tělo poděkuje. Jarní sezona a léto jsou výtečnými obdobími pro konzumaci čerstvých výdobytků ze zahrádek a farmářských trhů z našich končin. Nemusíme se tedy cpát dováženými citrusovými a jinými plody.

Odpočinek bez stresu doplňuje přírodní kosmetika

Ideální přísun vlákniny, probiotik, snížení porcí masa lze výborně propojit s dostatkem spánku především v létě, kdy je čas dovolených, děti mají prázdniny a není třeba každý den s nimi brzy vstávat do školy a do školky. Je tedy ideální čas dopřát svému tělu vítaný oddech spojený s pravidelnými dávkami sportu, umírněným pobytem na slunci, u vody či na horách, kdy se dobíjejí buňky i mysl potřebnými vitaminy, především vitaminem A a D. Pokud všechny zmíněné faktory budeme respektovat, pak můžou nastoupit ke slovu biokosmetika a kosmetika Khadi, které dodají sladkou tečku našemu zdravému stylu.

Biokosmetika je bez vnitřní výživy organismu neúčinná

Vhodnými kombinacemi vlasové biokosmetiky, tělové, pleťové a dekorativní přírodní kosmetiky dosáhneme vyváženého podílu přirozených látek, jež blahodárně působí na naše tělo zvnějšku. Bez poctivé výživy organismu zevnitř bychom nedosáhli žádného efektu. Nezapomínejte při používání biokosmetiky ani na tyto podstatné faktory ovlivňující mladistvý a přirozený vzhled.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − 9 =