Móda

Připravte si svatbu snů – s gravírovanými poháry i nádhernými šperky

Úžasný den plný radosti, lásky a harmonie. Tak si zřejmě představujete svůj svatební den. Učiňte ho nezapomenutelným i díky skvostným doplňkům, které vám po celý zbytek života budou připomínat váš Den D.

Abyste na svou svatbu vzpomínali vždy s nadšením a hrdostí, můžete si ji ozdobit řadou drobností, které jí dodají ten správný šmrnc. Jedním z takových detailů jsou třeba svatební poháry – proč pít z obyčejných skleniček na víno, když můžete mít překrásně gravírované poháry, které budou přesně podle vašich představ?

Srdeční záležitost

Nechte si do vkusných sklenek vyrýt vaše jména a datum sňatku, připojte některý ze symbolů lásky nebo to, co je pro vás nejdražší. Dnes už je gravírování svatebních pohárů takřka samozřejmostí a nejen, že vás ve vašem slavném dni nadchnou, ale budete díky nim mít na věky krásnou památku.

A když se třeba zrovna nevdáváte, ale chcete vašeho protějška jen obdarovat originálním dárkem k jeho (nebo vašemu) výročí? Můžete sáhnout po jubilejních pohárech. Nechte si do nich vyrýt, co se vám zamane a připomeňte tak partnerovi svou lásku. Radost v jeho očích bude k nezaplacení. A vás to přitom nebude stát skoro nic – poháry si můžete levně vybrat a objednat zde a pak jen čekat, až originální dárek dorazí.

Skvostné náhrdelníky

Ke slavnostním příležitostem neodmyslitelně patří i nádherné šperky. A svatební náhrdelníky jistě spadají mezi ně. Jemné zdobené sety, bohatě vykládané honosné kousky, náhrdelníky plné lesku a barev. Každá žena je jiná a každá má jiný vkus, ale ten pravý si pro sebe najde každá. Proto si vyberte i z nabídky překrásných šperků, které vám i svatebním hostům vyrazí dech – každá nevěsta v nich bude celá zářit a náhrdelník už nikdy nebude chtít sundat. A nebude se jí co divit. Krásná žena a skvostný šperk zkrátka patří k sobě.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + nine =