Krása

Připravte se být vždy krásná

Péče o zevnějšek už není jen výsadou žen, čím dál víc o svůj vzhled pečují i muži. Nasvědčují tomu i možnosti, které se nám v dnešní době naskýtají. Jsou to různá wellness centra, solária, posilovny a v neposlední řadě i kosmetické salóny. A právě těch je v každém městě hned několik a je tak těžké najít ten nejkvalitnější. Pokud jste z Českých Budějovic tak máte vyhráno, máme pro vás na jeden tip.

Kompletní péče v Mon Amie

Pokud zadáte do vyhledávače frázi Kosmetický salon České Budějovice, vyjede vám spousta různých výsledků. Mezi nimi i kosmetický salon Mon Amie, který se nachází v centru Českých Budějovic. Přivítá vás vlídné prostředí a ještě milejší personál, který se o vás dokonale postará.

Určitě vás teď zajímá, jaké služby kosmetický salon Mon Amie poskytuje. V první řadě musím zmínit Kolagenárium, už podle názvu správně tušíte, že to bude mít něco společného s kolagenem. Díky „léčbě“ kolagenem získáte přirozenější opálení, zmírníte stárnutí buněk a naopak podpoříte růst vlasů a nehtů, na něž má kolagen blahodárný vliv.

Pokud nechcete využít téhle novinky, máte možnost navštívit klasické solárium, které vám nabídne ty nejmodernější přístroje, ve kterých se budete cítit v naprostém pohodlí. Přístroje disponují ergonomickou opěrkou hlavy a také hudebním systémem, takže si během procedury můžete poslechnout i svou oblíbenou hudbu.

K aktivní péči o tělo patří i masáže. Masáže slouží k regeneraci tkáně a celkovému uvolnění. Ruce šikovného maséra dokážou doslova zázraky.  Kosmetický salon Mon Amie nabízí tři druhy masáží a to sportovní a rekondiční masáže, medové masáže a tzv. lymfodrenáže. Nechybí i stále oblíbenější baňkování.

Jestliže tedy hledáte kosmetický salon v Českých Budějovicích, zkuste Mon Amie. Pokud se vám v něm zalíbí, a já věřím že ano, a stanete se jeho pravidelnými zákazníky, můžete využít i akčních nabídek, které Mon Amie pro své zákazníky pravidelně nabízí.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − sixteen =