Krása, Móda, Životní styl

Příběh unikátních svatebních prstenů ze Slovenska

Co se týče šperků, nemusíme kvalitu a originalitu hledat daleko za hranicemi. Na své si všechny budoucí nevěsty přijdou třeba na Slovensku. Už pěkných pár let tam neopakovatelné prsteny tvoří firma Briliant.

Společnost Briliant je na Slovensku známá a spojovaná s luxusem. Uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, však jejich šperky nosí spousta známých osobností. Pravidelně je dostávají slovenské MISS, náušnice Elegance od společnosti dostala Aňa Geislerová a diamantové manžetové knoflíky zase Juraj Kukura. Zlato a diamanty jsou totiž jejich specialitou. Řekněte dámy samy, která z vás by si nepřála zásnubní prsten s diamantem?

Ceny jsou pochopitelně o něco vyšší než u klasických šperků, které znáte z průměrných klenotnictví. Tomu však na druhou stranu odpovídá servis. Na všechny kvalitní svatební prstýnky Briliant je poskytována doživotní záruka a servis zdarma. Když se jim věnuje dostatečná péče (profesionální čištění a obnovení povrchové úpravy), zůstávají až do konce života jako nové. Je to také tím, že Briliant osazuje výhradně pravé drahokamy. Uměle vypěstované zirkony časem ztrácí glanc, ale diamant, který se na svou majitelku připravoval několik tisíc let, je nesmrtelný. Tým Briliant nakupuje přímo na diamantové burze v Antverpách a kvalitu ještě umocňuje unikátním výbrusem.

A jak se prstýnky světového formátu vyrábí?

Ručně. Návrhy inspirované světovými trendy zpracovávají designéři z 11 zemí po celém světě. Design je často kreslen ručně na papír. V Trenčíně se pod taktovkou mistra Augustína Hôrku z návrhu stává finální klenotnický skvost. Spousta jemných detailů je dodělávána manuálně. Na jemné prstýnky se specializují – příkladem může být prsten pro ženu ve zlatém provedení s názvem Elen. Pánské prsteny obvykle nemají žádné výrazné zdobení, zato s dámskými si odborníci z Briliant opravdu dají záležet.

Jste-li už vdaná, litujte, že jste o Briliant nevěděla dříve. Pokud na svatbu ještě nedošlo, už víte, kde hledat. Výběr prstýnků nakonec stejně zůstává většinou na dámě.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − fifteen =