Krása

Pražské Lázně Jupiter – relaxace v srdci Evropy

Začal podzim a s ním i sychravé nevlídné počasí, deštivé i sněhové plískanice a s tím související nachlazení, únava i ne příliš optimistická nálada. Proč si ji tedy trochu nepozvednout? Ideální volbou v tomto případě mohou být lázně Jupiter, které najdete v našem hlavním městě Praze. Samotné lázně byly založeny v roce 2008 a fungují již celých pět let. Jsou zaměřené především na řešení zdravotních problémů, hubnutí, posílení fyzické i psychické kondice. S otevřenou náručí vítají všechny bez rozdílu věku.

Zkuste lymfatické masáže

Lymfatické masáže jsou velmi oblíbené. Pomáhají udržet zdraví, vylepšit vzhled pokožky a udržet fyzickou kondici. Z tohoto pohledu jsou vhodné zejména pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání nebo pro ty, kdo jsou v práci namáháni psychicky i fyzicky. Masáže jsou vhodné i pro osoby, které se cítí dlouhodobě unaveni nebo mají přibývající zdravotní potíže a celkově se necítí příliš dobře. Lymfodrenáž navrátí lymfatickému systému kondici a zlepší jeho výkonnost. Lázně Jupiter kombinují lymfodrenáž a manuální přístrojovou masáž.

Exotická masáž Hammam

Vyzkoušejte exotickou tureckou masáž. Používá se již po staletí a pomůže vám k dokonalému uvolnění a zažijete dokonalou péči o vaše tělo. Tato masáž dokáže osvěžit dokonce i duši. Budete relaxovat, budete se cítit báječně a mladě. Typickým prvkem této terapie je masáž pomocí očistné pěny. Díky této pěně je masáž velmi příjemná. Uvidíte, že si masáž Hammam oblíbíte a stane se pravidelnou součástí vašeho odpočinku. Těmito masážemi můžete potěšit i své blízké.

Liposukce bez bolesti

V těchto lázních se využívají pouze nejnovější metody a procedura za použití nejmodernější techniky. Cílem je navrácení zdraví, pohody a zlepšení fyzické kondice. Dostaňte své tělo do pohody pomocí liposukce a bez bolesti. Budete se cítit tak, jako dlouho ne. A co více, budete mnohem lépe i vypadat.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 + seventeen =