Rodinné finance

Pracoval jsem pro Clear World. A nemám se za co stydět!

Hned na úvod upozorňuji, že pro společnost Clear World již nepracuji, ale na období, kdy jsem se každodenně stýkal s klienty a nabízel jim kvalitní produkty, vzpomínám rád. O něco méně pak na reakce několika lidí, kteří si o mě udělali názor na základě anonymních diskuzí na internetu. Následující řádky proto berte jako obecné ponaučení o úskalích virtuálního prostředí a nevěřte všemu, co si přečtete v diskuzích.

Do řad prodejců společnosti Clear World jsem se přidal z několika (pro mě podstatných) důvodů. Nebudu lhát, že mě nezaujalo platové ohodnocení, nicméně motivací byla také firemní filosofie. Zakladatel Clear World si dal za cíl pomáhat lidem při každodenním úklidu. Parní čističe a další přístroje jsou efektivní, ekologické a ve všech ohledech lepší než agresivní chemické přípravky.

Díky společnosti Clear World jsem se dostal do prostředí podobně smýšlejících lidí. Kolektiv byl skvělý a stejně tak přístup nadřízených. Na začátku spolupráce jsem byl upozorněn na to, abych zákazníky do ničeho nenutil a nevyvíjel nátlak, což je u mnohé konkurence na denním pořádku. Ostatně jinak bych pro Clear World ani nepracoval, protože takové jednání je mi proti srsti.

Jediným negativem na práci v Clear Worldu byly uštěpačné poznámky několika přátel, kteří si o společnosti přečetli na internetu. Na některý z mnoha portálů o „podvodných“ firmách jste možná narazili i vy, a to nejen v souvislosti s firmou Clear World. Bohužel se obvykle jedná o příspěvky anonymních uživatelů – přímé konkurence.

Poškodit dobré jméno firmy je v dnešní době tak snadné. Stačí otevřít internetový prohlížeč, vyťukat pár zavádějících pomluv a oheň je na střeše. Jedinou účinnou ochranou je ignorace takových projektů. Vždyť recenzí od skutečných autorů z masa a kostí je na webu víc než dost. A proč žádný z nich Clear World nehaní? Jednoduše k tomu není důvod.

A proč již pracuji jinde? Život je změna a ačkoliv mě práce prodejce naplňovala, rozhodl jsem se vyzkoušet něco jiného. Ale to by bylo na jiný článek…

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 10 =