Životní styl

Poznejte liberecký kraj na vlastní kůži

Liberecký kraj není jenom Liberec, a typický Ještěd. I když je pravdou, že toto místo je jedno z nejnavštěvovanějších. Pokud však toužíte poznat celý tento kraj, ideální je zvolit několikadenní výlet. A pokud se v souvislosti s tím poohlížíte po ubytování, přijde vhod nedaleká Chrastava. Zde se totiž nachází vyhledávaný penzion U Wolfů, který každoročně navštíví řada nejenom turistů, kteří hledají komfortní ubytovaní, které je kombinováno s nádherným prostředím a samozřejmě i kvalitními službami. Tak neváhejte a sami se přesvědčte, co vám může nabídnout.

A pokud bychom měli několik předností ihned vypíchnout, potom rozhodně musíme zmínit nedaleký lesopark, jelikož ten je doslova oázou klidu pro každého milovníka přírody. Určitě to však není jediné místo, kde si lze užívat přírody. A pokud si budete chtít užívat odpočinku v samotném penzionu, potěší vás kvalitně vybavené pokoje, které nabízí velké množství slunečního svitu, dokonalé čistoty, a komfortu. Samozřejmostí je, že penzion Chrastava je nekuřácký, a tak doslova vybízí k tomu, aby se stal útočištěm pro všechny rodiny s dětmi, které hledají kvalitní možnost, kde se ubytovat. A pokud zrovna neplánují výlet do okolní přírody, řada kulturních akcí v tomto regionu jejich cestovatelského ducha dokáže také nadchnout.

A co v daném penzionu rozhodně přijde také vhod? Třeba lednička na každém pokoji, bezdrátové Wi-Fi připojení, nebo prostorná restaurace, kde můžete ochutnat řadu místních vynikajících specialit. Zkrátka ubytování Chrastava není těžké sehnat, pokud přesně víte, jakým směrem zavítat. A tím směrem by měla být adresa Andělská Hora 40, kde se právě zmiňovaný penzion nachází. A jelikož celý kraj je hlavně v letním období velmi navštěvovaný, rozhodně nic nezkazíte, pokud neponecháte nic náhodě, a svůj pokoj si včas zarezervujete, a to prostřednictvím webových stránek.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 1 =