Móda

Potřebujete více oblečení? Vyzkoušejte velkoobchod!

Nákupy oblečení patří mezi poměrně pravidelnou aktivitu. Některé kousky se totiž opotřebují a jiné vyjdou z módy. Textil je i vhodným prostředkem pro reklamu, protože se na něj dá pohodlně a relativně levně natisknout či našít firemní logo. Ať už potřebujete větší množství textu pro jakýkoliv účel, je jasné, že se nejvíce vyplatí pořídit oblečení za co možná nejnižší cenu. A proto je ideálním partnerem pro spolupráci velkoobchod s textilem.

Elegantní polokošile

Naprostou klasikou jsou trička. Jejich výhodou je snadná kombinovatelnost s dalším oblečením, celé množství střihů a jednoduchost potisku či další úpravy. Právě trička s krátkým rukávem patří mezi nejčastější reklamní textil a při nákupu ve velkoobchodu oceníte jednobarevné varianty, které se dají čímkoliv doplnit. Kromě triček jsou vhodnou variantou i polokošile s krátkým rukávem, jejichž výhodou je elegantní vzhled.

Textil pro běžné nošení i reklamní účely

Pro běžné i lehce formálnější události se hodí i polokošile s dlouhým rukávem. K polokošilím se výborně hodí výšivka, kde může být logo firmy, slogan či cokoliv jiného. Vytvoříte tak originální kousek oblečení. V nabídce velkoobchodu Xfer s. r. o. najdete i sportovní oblečení, čepice, pracovní oblečení, mikiny a bundy. U všech variant je na výběr z mnoha barev a k dispozici je potisk nebo výšivka na přání.

Výhodné ceny na internetovém obchodě

Hlavní výhodou nákupu na internetu ve velkoobchodě je kromě velkého výběru hlavně výhodná cena. Sortiment je sestaven z oblečení z kvalitních materiálů, a přesto se při objednání více kousků dostanete na velmi zajímavé jednotkové ceny. Pokud uvažujete o reklamním prvku ve formě textilu, určitě se podívejte na nabídku internetového obchodu, ať máte přesnější představu o případné celkové ceně.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × four =