Podnikání

Potřebujete stohovatelné přepravky do skladu? Máme pro vás řešení

Přemýšlíte, jak ve skladu nastolit pořádek v materiálu, výrobcích a dalších produktech? Ideální volbou jsou přepravky, ovšem ne všechny jsou dostatečně vyhovující. Velké oblíbenosti se těší stohovatelné a skládací přepravky, které efektivně šetří místo a snižují náklady nejen na skladování jako takové, ale i v logistice.

Pokud se zajímáte o takzvané KLT boxy (typu VDA-KLT nebo Galia), jež jsou považovány za oblíbené produkty pro automobilovou a průmyslovou výrobu, potom vás potěší, že si můžete vybrat hned z pěti velikostí. Stohovat se dají ve všech rozměrech, což je obrovská výhoda.

Kdy KLT boxy využijete?

Využití je prakticky široké, napříč všemi odvětvími. Často se používají právě ve skladech a logistice, nicméně klidně vám poslouží ve výrobních halách, archivech a dalších prostorech. Vyznačují se vysokou nosností, a tak do nich můžete uschovat klidně i těžší předměty. Jestliže zvolíte KLT přepravky o velikosti 400 × 300 × 280 milimetrů, tak jejich nosnost je 50 kilogramů.

Co se hmotnosti samotných přepravek a boxů týče, ta je díky plastovému materiálu opravdu nízká, tudíž manipulace s přepravkami je velmi jednoduchá.

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte specialistu, jenž se zabývá výrobou KLT boxů, není nic jednoduššího než se obrátit na společnost Schoeller Allibert. V jejím bohatém produktovém portfoliu najdete kromě zmíněných modulových přepravek KLT také další druhy boxů. Žádané jsou ve skladech a logistice i paletové kontejnery s vysokou nosností, například u skládacího modelu Magnum Optimum až 750 kg na jednu jednotku.

Podívejte se tedy do pestré nabídky společnosti Schoeller Allibert, určitě najdete řešení i pro vaše potřeby. V případě, že se potřebujete na něco zeptat, tak neváhejte kontaktovat obchodní oddělení, jenž vám s výběrem konkrétních modelů poradí. Určitě neprohloupíte, ba naopak budete služeb firmy využívat opakovaně.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =