Móda

Potěšte svého partnera dokonale svůdným prádélkem

Také si váš partner potrpí na dokonalost vašeho spodního prádla? Potom neváhejte a překvapte ho jedinečnými možnostmi, které tento sortiment nabízí. Ve spolupráci s eshopem Intimia.cz jsme pro vás připravili krátký přehled o tom, na co můžete vsadit, a co zaručeně zaujme. Ideální volbou jsou v tomto případě svůdné košilky, kterým neodolá žádný muž.

Kombinace jedinečného materiálu a unikátního střihu

Příjemný lesklý satén, lehce průhledný materiál, a vyzývavější střih s kratší délkou a odhaleným dekoltem. V takové košilce bude dokonale vypadat každá z partnerek, a čím si můžete být také jistá, to je fakt, že vám  manžel či přítel neodolá. A tak neváhejte a překvapte ho při vzájemných postelových radovánkách právě tímto způsobem.

Nezapomínejte ani na dokonalé punčochy

A když už jsme u svůdných košilek, rozhodně nezapomínejte ani na stylové punčochy. Ty totiž nemusí být jenom dokonalým doplňkem k sukni, ale i v kombinaci s podvazky zaručeně uchvátí. Ostatně není novinkou, že právě krásu nohou, a to v přiléhavých punčochách dnes miluje stále více a více mužů. Tak proč právě tomu vašemu tuto krásu nedopřát naživo.

I běžný sortiment muže přitahuje

Ačkoliv výše uvedené varianty nemusí být nutně zase tak oblíbeným a vyhledávaným sortimentem pro vás samotnou, co patří mezi nezbytnost, to jsou podprsenky a kalhotky. Ať už máte jakoukoliv postavu a velikost ňader, rozhodně se nebojte, že by současní výrobci nedokázali vyrobit spodní prádlo, které na bude dokonale vypadat. Kombinace kvalitních materiálů, krajek a elegantního zdobení jsou také variantou, jak partnera zaujmout něčím dokonale svůdným a elegantním. Stačí si jenom sundat šaty, a bude váš.

 A co dámské boxerky? Proč ne

A čím výčet toho nejzajímavějšího spodního prádla zakončit? Co třeba dámskými boxerkami? Ty sice vycházejí z typicky pánského spodního prádla, ale provedení, které je nabízeno právě ženám, zaručeně nadchne, a dokáže celkově podpořit váš sexy vzhled za všech okolností.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 3 =