Krása

Potěšte své nejbližší rukodělným dárkem

Poslední dobou se s tímto pojmem- tedy „ Hand-made“ setkáváme čím dál tím častěji. Je to asi tím, že si začínáme více vážit  ručních prací, individuálního přístupu a hlavně kvalitnějších výrobků. Ono, co si budeme vykládat, výrobek, který se dělá kus po kuse, je prostě viditelně lepší než ten, který vyprodukuje nějaké linka spolu s dalšími tisíci kusy. Když budete brouzdat po internetu, tak e-shopů s těmito „ Hand-made“ výrobky najdete spousty, ale já osobně bych Vám chtěla představit jeden z mnoha. Tím je Viktoriejersey.cz.

Proč zrovna ViktorieJersey.cz ?

Narazila jsme na něj úplně náhodou, když jsem hledala dárky pro své neteře. První co mně zaujalo, byly fotografie výrobků. Jsem totiž trošku staromilec a mám ráda šperky z kovu a mám veliký problém s bižuterií jako  takovou. Ve spoustě případech mě totiž připadá, že někdo vezme nějaké drátky či  korálky, pospojuje to a je z toho zvláštně vypadající výrobek, za spousty peněz.

Fotografie výrobků od této paní jsou naopak dobře vypadající doplňky, které se nebojíte na sebe vzít. Další prioritou – co si budeme Stylzeny4povídat, jsou příjemné, nebojím se říct až lidové ceny. Každý, kdo se o tyhle ruční práce aspoň trošku zajímá musí uznat, že výrobky od cca 40,- kč/pár jsou možná až nedoceněné. Ale jde vidět, že tahle paní to dělá opravdu s chutí a nechce jen rychle zbohatnout. Přiznám se, že jsem se na těchto stránkách opravdu vyřádila. Nakoupila jsem dárky nejenom pro neteře, ale s kalendářem v ruce jsem rychle objednala i pro další členy v naší rodině, kteří měli v tom období nějaké narozeniny. Našla jsem zde totiž i mimo jiné velice hezky vypadající zápisníky. Co mi vyhovovalo bylo to, že jsem si mohla vybrat jakýkoliv obrázek nebo motiv a bylo mi vyhověno. Nakonec jsem se domluvila, dodala jsem svoji fotografii a originální dárek byl na světě. Potěšilo mně, že to jde vlastně i touto cestou.

Takže ve výsledku jsem měla rukodělný výrobek přesně dle mých představ za pár korun. Jo a abych nezapomněla, ještě jsem ke své objednávce dostala dárek, který je přidán ke každé objednávce. Každý má jiné potřeby i nároky. Malých firem s ručními pracemi a rukodělnými výrobky přibývá jako hub po dešti, ale věřím že, právě e-shopu Viktoriejersey.cz je jedním z těch, kteří mají budoucnost. Svědčí o tom i to, že se tahle „ značka „ začíná pomalu dostávat i na trhy v Stylzeny2Praze.

V nejbližší době si výrobky na živo můžete prohlédnout na FlerJarmarku, který se bude konat 12.10.2013, od 9.00-17.00 hod., Křesťanské centrum na Lukách(obchodní centrum Luka, přímo nad pekárnou a Autodíly, vstup z boku…), metro B-Luka, Praha 13  a nebo Jarmark/ portál onadnes, který se bude konat:19.10.2013, od 8:30, Areál Výstaviště 67, 170 90 Praha- Výstaviště Holešovice. Z mé zkušenosti mohu jen doporučit, na Vaši zkušenost tento e-shop teprve čeká.

 

 

 

  

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × one =