LED žárovka
Domov

Posviťte si na úsporu s Led žárovkami

Jsou moderní, nehřejí, svítí přirozenějším světlem a především vám ušetří vysoké účty za elektřinu. O čem je řeč? Přeci o Led žárovkách, které jsou hitem posledních několika let a určitě je důvod proč.

Ploché Led diody jsou lepšíPloché jsou lepší

Led žárovky jsou na trhu již několik let a během té doby prošly technickým vývojem. Moderní a současné verze Led žárovek jsou úspornější a spolehlivější než starší typy. Jak je od sebe poznáte? Poměrně snadno. Každá LED dioda byla na starém typu vystouplá. Moderní typy, tak jak můžete vidět na obrázku mají LED diody již zcela ploché. Tyto nové typy mají větší svítivost a ještě menší odběr energie. Proto doporučuji kupovat jen tento nový typ. Sám doma mám staré i nové typ  a jsem maximálně spokojen a to především s úsporou energie, kterou tyto žárovky přinášejí.

V módě jsou i Led pásky

Velmi moderní jsou poslední dva roky Led pásky a to jak v bílé barvě, tak i barevné u kterých lze barvy měnit pomocí dálkového ovládače. Tyto pásky jsou ideální buď jako dekorace nebo například místo zářivky ke kuchyňské lince. Můžete je třeba přilepit ze spodní strany horních skříněk kuchyňské linky a máte skvělé osvětlení pracovní desky. A když v kuchyně nejste, nemusíte zhasínat úplně, některé Led pásky umožní jen světlo zeslabit. Led pásky najdete zde.

Kvalitní žárovky s certifikátem

Kvalitní žárovky na sobě musejí mít CE certifikát. Jde o mezinárodně uznávaný certifikát, který říká, že žárovka splňuje všechna bezpečnostní opatření, aby v případě problému nenapáchala nějakou škodu. Mimo tento certifikát najdete zpravidla na žárovce také informaci o počtu LED diod a také o výkonu, který se udává ve Watech. Nenechte se zmást malými čísly. Např. 7W Led žárovka docela pohodlně nahradí např. 60W klasickou žárovku.  Dobře můžete koupit Led žárovky na  ezarovky.cz

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + nineteen =