Amenity wellness Zlin
Domov

Pohodlné spaní, půlka zdraví

Spánek patří k nejčastějším lidským činnostem, vždyť každý člověk prospí přibližně třetinu svého života. A to je nezanedbatelné množství. Pokud je průměrný věk v České republice 75 let, tak každý z nás prospí 25 let svého života. A to je pěkná porce spánku. Myslím, že ke spánku patří pohodlí, protože není nic horšího, než nekvalitní spánek. A proto je důležité, na čem a v čem spíme. Úplným základem zdravého spánku jsou bezesporu kvalitní postele a tomu odpovídající matrace. Třeba zrovna matrace od emi.sk patří k uznávané špičce ve spánkové alchymii.

Nezáleží jen na délce spánku

Možná si někdo z vás řekne, že nemá se spaním problémy. Denně spí 8 hodin, tak může dospět k názoru, že spí zdravě. Ovšem to může být omyl. Díky nekvalitnímu roštu, či matraci si tak může nechtěně zdeformovat záda, což může postupem času vést ke zdravotním problémům. Proto není od věci při koupi nové postele myslet i na zdravotní stránku věci. Každému z nás vyhovuje různá tvrdost matrace, v dnešní době není problémem si vyzkoušet hned několik různých typů a zvolit tu nejoptimálnější.

Jakmile si vyberete tu svou správnou, nemůžete ji nechat jen tak. Na řadě je výběr povlečení. I pro výběr správného povlečení platí několik zásad. Co si budeme povídat, každého při výběru zajímá nejdříve design a teprve až pak kvalita a složení samotného materiálu. Ke správnému spánku se doporučuje bavlněné povlečení a to díky své vzdušnosti a savosti. Ale je pravda, že povlečení se nám musí i líbit a musí i ladit s interiérem samotného pokoje. To pravé povlečení můžete zakoupit zde, v internetovém obchodě Emi.sk.

Takže máme kompletně vybavenou ložnici, tedy až na malou maličkost. Přes den ve většině případů leží naše peřiny ladem, je škoda aby se na ně zbytečně prášilo, nebo se nám v nich váleli naši domácí mazlíčci. Objednejte si přehozy a tento problém se vás týkat nebude. Tak dobrou noc a sladké sny.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 8 =