Domov

Pohodlné bydlení s čištěním koberců Olomouc

Chystáte se na letní úklid a rádi byste to vzali opravdu z gruntu? Nechejte si od společnosti Šachmat provést čištění koberců, sedaček a čalounění. Společnost Šachmat Vám může být také jedinečným pomocníkem při čištění interiérů Vašeho automobilu. Společnost Šachmat, jejíž webové stránky si můžete prohlédnout zde www.sachmat.com/cisteni-kobercu/, provádí čištění tak zvaným extrakčním způsobem za pomoci kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií.

Celý proces čištění i se schnutím je velmi rychlý. Pod mokrým čištěním koberců si můžete představit čištění mokrou formou, kdy je čistící roztok vpraven pod tlakem hluboko do vlákna čištěného materiálu. Nečistota se rozpustí a následně se vysaje do sběrné nádoby vysavače. Čisticí prostředky, které se při mokrém čištění používají, jsou zdravotně nezávadné a nemají bělící účinky.

V žádném případě čisticí prostředky nezpůsobují zesvětlení čištěného materiálu.  U koberců se mokré čištění doporučuje používat zejména u veškerých syntetických koberců a čalounění ze syntetických látek. Tento způsob čištění je možné použít rovněž u vlněných koberců. V tomto případě je však nutné vyvarovat se nadměrnému promáčení materiálu. Doporučuje se také používat speciální čisticí prostředek určený přímo pro tento materiál. Společnost Šachmat Vám velmi ráda vyčistí koberce také ve večerních hodinách a o víkendech. S čištěním koberců Olomouc budete více než spokojeni. Využijte proto její aktuální letní nabídky a nechejte si vyčistit koberce ve Vaší domácnosti.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 5 =