Nezařazené

Podle čeho vybírat správný RC model

Pokud je dnes něco považováno za skutečně zajímavý, originální a stylový dárek, jedná se o hračku pro děti i dospělé, kterou není nic jiného, než zajímavý RC model. Pojďme se společně podívat na to, jak vybrat ten pravý. Prvním kritériem výběru je samozřejmě konkrétní typ. V tomto směru můžeme jít cestou klasických aut, ale stejně tak i tanků, lodí, nebo stavební techniky. Hitem jsou ale vrtulníky, nebo novinka poslední doby, a to RC kvadrokoptéra. Vše poté doplňují třeba i obojživelná auta, nebo modely, které jsou prvotřídní imitací skutečného stroje, který může brázdit naše silnice či naše nebe.

Myslete na kvalitu

Samozřejmě to hlavní, co by vás mělo zajímat, je kvalita každého modelu. Ta může být podobně jako u řady jiných výrobků různá. V tomto je vhodné kupovat RC modely hlavně u prověřených a profesionálních prodejců. Jedním z nich je třeba eshop RCkane.cz. Jedině tak budete mít jistotu, že se nejedná o žádný „noname“ model pocházející z Číny, ale prvotřídní model od známého výrobce, který se na daný sortiment specializuje.

Řada doplňků

Vhodné je ale vybírat i podle toho, zda budeme mít v budoucnu možnost dokoupit další příslušenství. I zde buďme konkrétní a zmiňme, že se může jednat třeba i o nové baterie, serva, motory, ale třeba také různé simulátory a řada dalších věcí. I to jde ruku v ruce s originalitou každého modelu, což vede k tomu, že dobrou cestou je vyhnout se různým supermarketovým akcím. V případě potřeby budoucích inovací totiž budeme mít smůlu.

Nezapomínejte ani na náhradní díly

Neméně důležitou oblastí, na kterou se při výběru zaměřit, je také dostatek náhradních dílů. Ať už koupíte jakýkoliv model, může se stát jakákoliv nehoda. Příkladem je třeba RC vrtulník, u kterého patří mezi základ sortimentu listy rotorů, ale i další součásti, které se vlivem pádu mohou poškodit. I zde je třeba zmínit, že u kvalitních modelů není s dostatkem levných ND problém.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =