Děti

Plastové pískoviště by na zahradě nemělo chybět

Pískoviště děti zabaví na dlouhé hodiny, a pokud máte zahradu, určitě by vám zde nemělo chybět. Vyrobit jej můžete sami, ale pokud vás na kutilství příliš neužije, kupte plastové pískoviště. Ovšem ne jen tak ledajaké, ale takové, které vydrží všechny rozmary počasí, nebledne na sluníčku a vyrobeno je v souladu s bezpečnostními normami. Takové požadavky hravě splní pískoviště a další plastové hračky od amerického výrobce Step2, které u nás prodává firma StepTwo. Jedná se třeba o domečky, klouzačky, kuchyňky, prolézačky, zahradní nábytek a další prvky, které využijete doma i v exteriéru.

Hry na písku pro malé i větší děti

Na pískovišti si určitě v dětství hrál každý z nás, stavěli jsme hrady, tunely, bagrovali, dělali „bábovičky“, rozvíjeli kreativitu a setkávali se s kamarády. Ani vaše děti by o tyto radovánky neměly být ochuzeny. Aby se pískoviště pro děti dobře udržovalo, musí být z kvalitního nezávadného materiálu a prakticky řešeno. Plastová pískoviště umožňují rozmanitá tvarová, velikostní i barevná řešení, až oči přecházejí. Máte-li více dětí a dostatek prostoru, určitě vyberte větší rozměry. V létě můžete tuto skvělou záležitost využít i jako dětský bazének pro nejmenší caparty! Jsou to vlastně dva herní prvky v jednom. A jakmile děti odrostou, využít lze třeba jako velký květináč.

Mnoho podob pískoviště

Moderní pískoviště s krytem eliminuje možné znečištění písku na minimum a zakrytí je praktické i během deště. Kryt přiklopíme, jakmile si děti nehrají, a máme po starostech. Nechybí ani sedátka v rozích pískovišť a hraní zpříjemní malý slunečník, který děti ochrání před přímým sluníčkem. Pískoviště od Step2 se vyrábějí i v efektivním pískovcovém designu, který zahradě dodá šmrnc. Hodí se dokonce na terasu nebo na velký balkon. Největším plastovým pískovištěm na trhu je to v podobě kraba s klepítky uzpůsobenými k sezení.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − 9 =