Domov

Plachty: Blíží se zima. Přikryj, co můžeš!

Pokud vám při pohledu na kalendář naskakuje husí kůže, neztrácejte čas a začněte se připravovat. Zima udeří velmi brzy a jak se říká – kdo je připraven, není překvapen. V neposlední řadě nezapomeňte na svou zahradu a zkontrolujte, jestli se na ni nenachází něco, co by mohlo nepříznivé počasí znehodnotit. Stavební materiál, zahradní technika a stroje, které se nevešly do garáže… nebo snad nemáte žádnou garáž a nechcete, aby tuhým mrazům zůstalo napospas vaše auto? S tím vším vám pomohou kvalitní zakrývací plachty od Petra Štěpáníka!

Pro zakrývací plachty najdete nespočet využití

Firma PLACHTY ŠTĚPÁNÍK vyrábí široké spektrum plachet pro nejrůznější účely. Plachty z tkaného polyetylenu jsou pevné, nepromokavé a odolné vůči slunečním paprskům, kyselinám a alkáliím. Po celý rok ochrání stavební materiál, stroje, rozestavěný dům či cokoliv jiného. Zdvojené okraje zajišťují, aby se plachta netřepila a přes kovová oka provlečete provaz, kterým ji zajistíte. Výrobce nabízí plachty ve standardizovaných rozměrech, ale rád pro vás vyrobí zakrývací plachtu na míru.

Autoplachta chrání vozidlo po celý rok

V úvodu jsme zmínili, že na své si přijdou i majitelé vozidel, kteří nemají k dispozici garáž. Praktické autoplachty představují ideální řešení pro každého, kdo nechce, aby se vnější vlivy podepsaly na technickém stavu automobilu. S autoplachtou bude vás dvoustopý miláček doslova v suchu – karoserii nezačne ohlodávat koroze a gumové části neuhnijí. Plachtu na auto samozřejmě využijete i v létě, kdy zamezí přehřívání interiéru. Nasazování je snadné a rychlé; po stažení ji smotáte do praktické brašny, kterou vám dá prodejce zdarma

U Petra Štěpáníka zakoupíte také populární stínící sítě na ploty a reflexní vesty. Další informace o sortimentu a možnost objednávky najdete na www.peplachty.cz. Chcete-li se o kvalitě materiálů přesvědčit na vlastní oči, můžete tak učinit v kamenné prodejně ve Chvalčově. Případně si nechte zdarma poslat vzorek.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 2 =