Cestování

Penzion Pavlov na vás čeká s otevřenou náručí

Plánujete letní dovolenou? Co takhle ji strávit na Moravě? V nějakém malebném penzionku s vinným sklípkem? S otevřenou náručí na vás čekají například v krásném penzionu Florián ležícím v malé obci Pavlov na Břeclavsku.

I dovolená na Moravě může být nezapomenutelná. A především bezpečná. Opravdu se chcete omezovat v řeckých či chorvatských plážových rezortech? Aniž byste měli jistotu, že na svou dovolenou vůbec odletíte? Bez ohledu na riziko, že v případě výskytu byť jediného případu koronaviru dovolenou strávíte zavření na pokoji bez jasné vyhlídky, kdy se dostanete domů? I to se totiž může stát. Dovolená v tuzemsku je zkrátka minimálně letos sázkou na jistotu. A na Moravě vám vynahradí to, oč přijdete u moře. Kvalitím vínem tedy určitě. 

Moravská vína, nad která není

Malebná obec Pavlov, v níž se penzion Florián nachází, leží na úpatí Pavlovských vrchů, jen několik kilometrů od Mikulova v oblasti známé spíše jako Pálava. A ta je vyhlášená produkcí vín, která snesou srovnání s těmi světovými. Morava však není jen o víně, ale i o vřelosti a pohostinnosti. Obzvláště malé rodinné penzionky se o své hosty starají jako o vlastní. Personál penzionu Florián tedy určitě.

Útulné a cenově dostupné ubytování

Nově zrekonstruovaný penzion Pavlov nabízí stylové a zároveň cenově dostupné ubytování s cenami začínajícími na 590 korunách na osobu (děti platí pouze 200 korun). A za sto korun denně jsou vítáni i domácí mazlíčci! Pokud tedy sháníte levné ubytování Pavlov, jste na správné adrese.

Dobrý spánek zaručen

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, ledničkou, mikrovlnou troubou, televizí, internetovým připojením, a dokonce i velmi pohodlnými zdravotními matracemi, které zaručují maximální komfort při spánku. V kombinaci se sklenkou dobrého červeného před spaním tak dobrý spánek bude více než zaručen. Nebo ještě lépe po skvělé večeři v tamní stylové restauraci s vinným sklípkem. Tam nejenže servírují ta nejlepší moravská vína, ale dokonce pořádají i hudební večery. Samozřejmě, že s tradiční cimbálovkou. Jak jinak, jsme přeci na Moravě. A vy můžete být také!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − ten =