Krása

Pečujete o své vlasy skutečně správně?

Regály mnoha drogerií jsou dnes plné přípravků, které jsou označovány jako vlasová kosmetika. Ačkoliv si je můžeme v dobré víře koupit, jenom málokdy nám však přinesou to, co od nich skutečně čekáme. Je pravdou, že v některých případech vlas jako takový zpevní, či mu dodají lesk, ale například nepříjemné vypadávání vlasů zastavit nedokážou. V tomto hledisku je totiž správnou volbou nikoliv kosmetika, ale naopak vlasová výživa. Jenom dobře vyživovaná pokožka hlavy totiž dokáže růst vlasů podporovat, a tak se pozitivně podepsat na jejich množství, ale stejně tak i celkové kvalitě. V době stresu či nekvalitního prostředí, ve kterém žijete, by navíc měla být tato péče prioritou, a to nejenom u mužů.

Využijte špičku na našem trhu

A jelikož jsme již poukázali na hlavní rozdíl mezi výživou a kosmetikou, pojďme se tedy podívat na to, jaká vlasová výživa by měla být tou skutečně správnou, a hlavně účinnou. Zde je třeba vyzdvihnout doplněk stravy známý pod názvem CLINICAL Hair-care, a to hlavně pro jeho složení. Jeho základní složkou je totiž KERATIN RENEWAL SYSTEM™, který dodává buňkám všechny potřebné živiny, a to pro tvorbu bílkoviny a keratinu. Obě tyto látky jsou poté pro růst vlasů to nejdůležitější. To však není vše, jelikož základem je také Nutrikomplex, tedy široké spektrum nezbytných vitamínů a minerálů.

A aby se vše dostalo rychle tam, kam se dostat má, je součástí i unikátní Pycnograph-IN activator. Díky němu totiž aktivní látky proniknou rychleji k požadovaným buňkám.

Co nám užívání přípravku přinese?

A jelikož jsme si zmínili jeho složení, je jasné, že je třeba zaměřit se také na to, co všechno nám mohou tyto vyhledávané doplňky stravy přinést, a v čem nám může pomoci. Primárně se jedná o:

  • Poskytnutí výživy našich vlasů
  • Podpoření růstu zdravých vlasů
  • Podpoření růstu pevných vlasů
  • Dokonalý vzhled vlasů
  • Zabránění vypadávání vlasů

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − thirteen =