Podnikání

Papírové tašky s potiskem upoutají zákazníky

Přemýšlíte, jakou formu propagace své firmy, případně pořádané události zvolit? Tištěná reklama se vám nezdá ideální a o letácích víte, že si je většina lidí ani neodnese domů? Chcete vynaložit prostředky určené na reklamu chytře a tak, aby zákazníky výsledek opravdu potěšil? Pak jsou pro vás vhodné propagační předměty opatřené logem, případně popisem.

Předměty každodenní potřeby jsou jednou z neúčinnějších forem reklamy

Chcete-li udělat na zákazníky dojem, věnujte jim něco, co je potěší. Každý přece ví, že na veletrzích i na prezentacích v supermarketech lidé vyhledávají stánky, kde mohou získat nějaký hezký a užitečný dárek. Jen málokdo nemá doma nějakou propisovací tužku či hrneček s logem. Oblíbené jsou i deštníky, kapesní nožíky a nejrůznější kancelářské potřeby. Samostatnou kapitolou pak jsou věci určené dětem od pastelek až po roztomilé plyšáky a modely autíček. Samozřejmě pro dosažení kýženého účinku musí být vše opatřeno logem nebo obrázkem s reklamou. Není ale třeba pořizovat velké množství nákladnějších dárků; ty je možné vyhradit pro věrné klienty či naopak pro nové zákazníky, kteří si právě objednali některou službu nebo zakoupili zboží ve vyšší hodnotě. Skvělou službu prokáže i obyčejná taška.

Papírové tašky jsou praktické a reklamu na nich vidí i kolemjdoucí

Papírové tašky mají vysokou nosnost a jsou ekologické. Řada lidí je preferuje před igelitovými a pravidelně je používá na nákupy i na přenášení věcí. Proto dokáží reklamní tašky na rozdíl od většiny ostatních reklamních předmětů působit nejen na jejich majitele, ale i na ty, kdo procházejí kolem.

Potisk tašek pořídíte snadno a rychle

Stačí si připravit logo, obrázek nebo popis ve správném formátu a zaslat ho dodavateli, který zrealizuje kvalitní potisk papírových tašek sítotiskem.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =