Domov

Oživte svůj domov novými závěsy a žaluziemi

Hledáte v Českých Budějovicích prodejnu s bytovým textilem, závěsnými a stínícími systémy? Nevíte, kde začít s výběrem záclon určených do vašich netypických prostor? Kdo vám namontuje vybrané žaluzie a rolety? Navštivte nenápadný obchod s bytovým textilem Marie Bártové a dostanete všestranný servis. Od záclon a garnýží, přes japonské stěny, po žaluzie a rolety, tohle všechno vyřešíte na jednom místě.

Bytový textil v Českých Budějovicích

Bytový textil České Budějovice Marie Bártové zahrnuje široký výběr záclon, závěsů, garnýží, rolet, žaluzií a japonských stěn – stylových dekorativních prvků do oken. Dvojice kamenných obchodů poskytuje mnoho druhů bytového textilu. Záclony České Budějovice tak nabízí rozsáhlý výběr žakárových záclon, organz a voálů šitých na míru. Závěsy České Budějovice pomohou místnost dokonale zatemnit nebo oživit příjemným vzorem, jemnou průsvitností a saténovým vzhledem. Potřebujete-li vyřešit i problém zavěšení vašich záclon a závěsů, jsou pro vás na stejném místě dostupné rozmanité garnýže České Budějovice. Nedílnou součástí sortimentu je obrovský výběr vertikálních i horizontálních žaluzií. Žaluzie České Budějovice jsou vyhledávaným zbožím, s výběrem vám pomohou zkušení odborníci, kteří si přeměří vaše okna a vámi vybrané žaluzie vám namontují už v ceně.

Bytový textil Marie Bártová

Českobudějovická firma Bytový textil Marie Bártová úspěšně funguje na českém trhu od roku 1991. Specializuje se na výrobu záclon, závěsů, garnýží, japonských stěn, závěsné a stínící techniky. Přizpůsobí se a vymyslí řešení i pro atypické prostory, což již vyžaduje jisté zkušenosti, vkus a šikovnost. Služby Marie Bártové zahrnují návrh designu, výběr materiálu a vlastní ušití požadovaných záclon či závěsů. Součástí služeb může být i zavěšení a odborná montáž garnýží a stínění od firmy. Jejich bytový textil naleznete i v hotelích, apartmánech a restauracích. Designéra do bytu či domu zákazník získá zdarma, a může si tak vyzkoušet přímo u sebe doma bytový textil, jenž mu padne do oka. Proměnu svého domova svěřte jen do zkušených rukou!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =