Móda

Ozdobte se netradičními šperky

Být krásná chce každá žena a nutno dodat, že většina žen krásná je. Ale ženy chtějí být ještě krásnější, než jsou a k tomu jim dopomáhají šperky, které na sobě rády vystavují na obdiv. Ale co tak být i originální, mít na sobě šperk, který nemá nikdo na světě a je tak jediným světovým exemplářem? Jistě by se vám to líbilo. A tohle přání nemusí být zas tak nereálné a ani vám za něj nepadne celé vaše a manželovo mění. Nevěříte? Tak čtěte dál.

Exotické šperky z dálného Bali

Možná už vám došlo, že se nejedná o šperky ze zlata, či z jiných drahých kovů. K výrobě šperků se používají přírodní materiály, které v konečném výsledku tvoří jeden originální šperk. Jestli máte o originalitě pochybnosti, hned vysvětlím. Každý takhle vyrobený kus se dělá ručně, neexistuje žádná šablona, podle které by se vyráběly šperky sériově. V každém kusu je vryt rukopis lidských rukou, které mají s výrobou mnohaleté zkušenosti. Většina zboží je vyráběna v rodinných manufakturách na ostrově Bali a je vyvážena do cca 80 zemí celého světa. 182-large_01prem

Prodejcem tohoto zboží u nás je internetový obchod Balijo.cz, jehož majitel je úzce spjat s tímhle překrásným indonéským ostrovem. Navíc se osobně zná s rodinou jednoho z výrobce šperků žijící v malé vesničce pod sopkou Gunung Batur. Do ruční výroby originálních šperků je zapojena celá rodina, která tak chce finančně podpořit svého otce Thea, který trpí vadou zraku, k získání financí na nákladnou operaci v cizině.

Krom klasických prstenů si můžete vybrat např. perlové náhrdelníky, prsteny s korálem, stříbrné prsteny s červeným korálem, ale třeba i tradiční letní dámské sandále. A nezapomeňte, blíží se čas dovolených a určitě si z nich dovezete spousty fotek. Co si je tak založit do ručně vyrobeného fotoalba?

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =