Móda

Originální geek trička s vtipným potiskem jsou stále IN

Máte zálibu v osobité módě, jejíž potisk zrcadlí vaši rozvernou povahu? Rádi vybočujete z řady a poutáte na sebe pozornost? Pak jsou pro vás geek trička tím pravým. Rovněž jsou skvělým tipem na dárek k blížícím se Vánocům.

Modrá je dobrá

Nachází se ve vašem okolí IT specialista? Podarujte ho tričkem s Famous blue window, neboli chybovou hláškou systému Windows. Ačkoliv nás v jiných situacích modrá barva baví, na počítači nás tzv. modrá smrt přihání k šílenství. Legendární errorem nejsou potištěna pouze trička, nýbrž také kšiltovky, polštářky a tašky.

Karma je zdarma

Již od dětství slýcháváme rčení, že vše špatné, co jsme komu provedli, se nám vrátí. Jak si zachovat svou dobrou karmu? Pořiďte si tričko s karma nápisem „I saw that“. Ostatní tak hned budou vědět, s kým mají tu čest. Na dobrých skutcích neustále pracujete, hříchy obratem napravujete. Štěstí na sebe nenechá dlouho čekat. Tento nápis je opět k dostání ve formě triček, kšiltovek atd.

Proč se rozhodnout pro geek módní doplňky?

V jejich prospěch nehovoří pouze originální nápisy, které zaručeně každého pobaví. Nýbrž také kvalitní potisk a materiál. Navštivte webové stránky www.geekshirts.cz a přesvědčte se sami. Jste-li fanouškem těchto triček a jejich sbírání se pro vás stalo vášní, jistě vás potěší fakt, že jsou každý týden do nabídky přidávány nové motivy. Dokonce můžete zajít ještě dál a stát se návrhářem těchto osobitých motivů. Zařadíte se mezi přední české, slovenské i světové grafiky, kteří s tímto obchodem spolupracují. Výdělek 10 % z prodaného motivu je skvělou motivací. U celosvětově známých potisků je samozřejmostí licenční smlouva uzavřená s majitelem práv. Uživatelsky oblíbené výhody jsou pravidelné cenové akce, odeslání zboží do 24 hodin a 30denní garance vrácení.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × three =