Auto-moto

Odolnost a obratnost vyšvihly Dacii Duster do čela oblíbenosti

Vozy Dacia si získávají stále více příznivců díky svým technologickým specifikům, rozměrům i vysoké odolnosti na silnici a především v terénu. Nové dacie se oblékly do aerodynamičtějšího a modernějšího hávu, který jim propůjčuje vizitku auta sledujícího současné trendy. Jednoduchý ovládací systém uspořádání přístrojů na palubní desce umožňuje pohodlné řízení a efektivní ovládání. Přijatelná cena zaujme především početné rodiny, které touží po prostorném, bezpečném a spolehlivém dopravním prostředku.

Nové i užité dacie, kompletní servis a prodej náhradních dílů

Společnost Dacia – Renault Retail Group CZ se orientuje na prodej nových a ojetých vozů Dacia, zajišťuje záruční, pozáruční a kompletní servis včetně náhradních dílů. Ke klientům je přistupováno s komplexní péčí o jednotlivý vůz a jeho bezchybný provoz. Zájemci o koupi vybraného automobilu se nejprve mohou zorientovat v nabídce na webových stránkách, případně si poptávaný vůz virtuálně prohlédnout a následně si rezervovat testovací jízdu. Při nákupu vozidel z určité řady, nebo při splnění konkrétních podmínek financování, se k nákupu přidávají zajímavé bonusy, jako jsou například zimní pneumatiky. Společnost nabízí možnosti koupě na leasing.

Dacia Duster – nejoblíbenější vůz v ČR v roce 2016

Zájemci o nové vozy mají možnost volby mezi vozy Nový Logan, Nový Logan MCV, Sandero, Duster, Lodgy, Dokker, Dokker Van. Společným rysem nových dacií jsou zmíněná odolnost, bezpečná a plynulá jízda s nízkou spotřebou. Dacia se dere do popředí vozů střední třídy, kdy v roce 2016 se vyšvihla na první místo v oblíbenosti automobilů v České republice. Nejprodávanější typ Dacia Duster se vyznačuje pohonem 4×4, perfektní obratností v terénu, kdy především na sněhu a ledu její spolehlivost předčí jiné automobily. Několik typů Dacia Duster o rozdílných objemech motoru si zákazníci mohou porovnat v tabulce na internetových stránkách www.rpz.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 4 =