Zdraví

Nový trend fitness: personalizované činky

Sportovní nadšenci, zejména milovníci posilování, zbystřete. Přichází k nám horký trend, který si zamilujete. Personalizované činky. Netušíte, co si pod tímto pojmem představit?

Unikátní činky s vlastním textem

Lidé, kterým na sobě záleží. Osobnosti, jež milují prémiové věci, ocení vždy možnost vlastnit něco, co svým způsobem evokuje jedinečnost, originalitu. Bezespornou devizu v této sféře nabízejí personalizované produkty. Můžeme mít monogram na kapesníku, košili, pouzdru na brýle, kabelce a mnoha dalších unikátních kouscích. Signatura vyjadřuje výjimečnost nejen produktu, ale i majitele samotného. V současné době se u nás pomalu rozvíjí trend personalizovaných činek. Tyto sportovní potřeby zdobí text, jenž jasně vystihuje osobnost, která onu pomůcku vlastní. Pokud máte ve svém okolí člověka, který žije fitness stylem, představuje činka s vlastním textem originální dárek, jenž dotyčného potěší.

Originální personalizované činky

Stal se sport vaším životním stylem? Nemine dne, abyste na svoji sociální síť dali fotografii z ranního běhu, dopoledního posilování či večerní jógy? I kdybyste se v této charakteristice nepoznávali, jistě se najde ve vašem okolí někdo, koho naznačené vlastnosti perfektně vystihují. Sport se stal součástí našich životů. Některé z nás to skutečně baví, jiní tento životní styl přijali jako módní trend. Určitě v jakémkoli případě můžeme kvitovat, že lidé o sebe pečují. Zajímají se o své zdraví i estetickou stránku. Bezpochyby si dávají záležet na jisté originalitě. K oné image patří i touha osobnosti po prémiovosti. Ji nabízí právě personalizované činky. Pomůcky, které jasně hovoří, kdo je jejich majitel. Na kotoučích této sportovní potřeby se může vyjímat jméno dotyčného, přezdívka, osobní motto, citát pro motivaci. K image člověka žijícího velmi aktivně patří i ona prezentace na sociálních sítích a představte si, jak efektně bude vypadat fotka v póze s činkou, na níž bude nápis: Nevzdávej to.

Sportovní pomůcky s podpisem

Jedná se o nový trend, u nás stále v plenkách. O to originálnější být můžete, když jej představíte mezi přáteli jako první. Nespokojte se jen s činkami, na nichž je vyryta pouhá informace o gramáži. Vtiskněte této pomůcce, jež je vaším denním společníkem, něco ze sebe. Své jméno, motto, vtipný text. Obdobně můžete něco vymyslet pro osobu, která vám je blízká. S takovým dárkem nešlápnete vedle, pokud váš partner potřebuje denní dávku sportu. Vtipný a originální prezent, navíc praktický, se rozhodně neztratí. Každá sebevědomá osobnost miluje exkluzivitu. A co jiného ji může zhmotňovat více, než produkt s vyrytým jménem či iniciály. Běžně nosíme takové produkty ze sféry módy, tak proč nemít signaturu i na vlastních činkách?

Gravírování sportovních potřeb

Jedinečná služba je u nás sice zatím v plenkách, už nyní se vám ovšem naskýtá spousta možností, jak bude váš dárek vypadat. Zvolený text se gravíruje do litinového kotouče, jenž se poté nasadí na pevnou osu činky. Kotouč nabízí velkorysý prostor pro vámi vybraný text, přesto volte kratší formulaci, ostatně technicky lze zvládnout spíš jednodušší sdělení. Vybírat si budete z několika velikostí závaží, spektrum hmotnosti je velké. Pokud vám nebude vyhovovat standard, není problém vytvořit i specifickou zakázku. Dostane-li někdo ke 33. narozeninám činku, může na ní objevit gramáž 33 g. I o tom originalita daru je. Objednání činky s textem vám nezabere ani mnoho času. Stačí vyplnit formulář, kde blíže specifikujete parametry a odešlete poptávku. Dobrý prodejce vám zašle vizualizaci, na níž uvidíte, jak bude činka vypadat. Poté stačí doladit detaily, odsouhlasit, a pak nezbývá než se těšit. Na personalizovanou činku vlastní nebo dar, který udělá radost někomu vám blízkému.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × one =