Domov

Nové byty Praha – to jsou byty Na Vackově

I když cena bytů v Praze roste, stále se potýkáme spíše s jejich nedostatkem. Metrostav Development má aktuálně v nabídce zajímavé nové byty v několika developerských projektech. Pojďte se na jeden z nich podívat.

Nové byty Na Vackově

Hledáte-li nové byty Praha, tak byty Na Vackově nabízí celou řadu možností bydlení v novém. Od 1+kk až po 5+kk. Tento developerský projekt nabídne celkem 342 nových bytů a ateliérů. Jde celkem o pět zdařilých bytových domů podél ulice Malešická. Byty plynule navázaly na předchozí etapu projektu podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Nové byty se nachází v lokalitě Praha 3 – Žižkov. Jde o poklidnou část v širším centru Prahy, nazývanou Horní Žižkov. Kromě bytů a ateliérů bude v objektech i několik nebytových prostor, které ještě více rozšíří atraktivnost bydlení v tomto projektu.

Poklidné bydlení se skvělou občanskou vybaveností

Horní Žižkov se mění a velké změny jej ještě v dalších letech čekají. Předpokládá se, že by se mohl stát dalším centrem pro Pražany, tak, jak se to podařilo Smíchovu po jeho revitalizaci. Horní Žižkov se nachází poblíž Nákladového nádraží a Olšanské ulice. Zde má podle urbanistických plánů vyrůst nová obchodní a rezidenční čtvrť.

Díky blízkému parku Židovské pece je již dnes toto místo ideálním, i pokud jde o odpočinek či relaxaci. Poblíž jsou ale i další parky: Parukářka, Vítkov, sady Na Krejcárku. Blízkost Vinohrad a Žižkova zas nabízí celou řadu kaváren, hospod či možností kulturního vyžití.

Sport na dosah

Poblíž lokality Na Vackově najdete rovněž celou řadu možností sportovního vyžití. Díky cyklostezce Hlavní nádraží – Žižkov si máte možnost užít nejen cyklistiku, ale i in-line brusle nebo longboard.

Nepřehlédněte nejlepší disgolfové hřiště v Praze – Discgolf Na Bakáně. Ale ani sportovní areál Pražačka s krytým venkovním bazénem, saunou, posilovnou a hřištěm.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + nineteen =