Zdraví

Nikdo není dokonalý! Ani ženy ne!

Myslíte si, že je toho na vás moc? Nechte si pomoci! Třeba od psychologa! 

Někdy toho skutečně máme nad hlavu, milé dámy, nemýlím se? Být skvělou matkou, manželkou, milenkou, a ještě k tomu podávat skvělé výkony v práci, to jsou výkony hodné superženy. Jak z toho ven? V podstatě máme dvě možnosti. Buď z něčeho slevit (ale z čeho?) a nebo se obrátit na odborníky s žádostí o pomoc. Včetně té psychologické.

Perfektní ve všech směrech? Raději si nechte zajít chuť!

Ženy nebývají troškařky. Obzvláště ty, jak se říká, v produktivním věku. Ten většinou prožíváme mezi třicítkou a padesátkou. To je období, kdy chceme být dokonalé ve všech směrech. Mít skvělou domácnost, manželství, děti i práci. A ve všem vynikat na výbornou. A k tomu i skvěle vypadat. S pletí bez vrásek, kruhů pod očima a velikostí 38.

Když se problémy kupí

Ono to i nějakou dobu takové může být. Stačí ale málo a na modré obloze se začnou objevovat první mráčky. A z nich se rychle mohou stát děsivá mračna. Kdy se spustí prudký liják, pak je jen otázkou času. V reálném životě se problémy často kupí rychlostí blesku. Manžel najednou přestane být tak chápavým a milujícím, jaký do té doby byl. Že by měl jinou?

Vše nejde tak, jak by jít mělo? Nevěšte hlavu!

Dětem se zhorší prospěch a ve volném čase se začnou věnovat ne zrovna pro ně prospěšným aktivitám. Problémy se kupí, hladina stresu stoupá. Tělo se začne bránit. Zpočátku nenápadně. Ztíženým usínáním, neklidným spánkem a stupňující se únavou během dne. Syndrom vyhoření je na spadnutí.

Najděte sebe samu!

Připadá vám, že se vám život hroutí pod rukama. Jako domeček z karet. Kde je ta silná a sebevědomá třicítka, které každý hádal minimálně o pět let méně, než jí skutečně bylo? Její tvář teď připomíná spíše čtyřicátnici.

Nechte si pomoci!

Mluvíme vám z duše, milé dámy? Tak si nechte pomoci. Třeba od psycholožky Mgr. Kamily Prokešové (na internetu hledejte pod odkazem Praha psycholog) s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řešení velmi vážných psychických problémů. Ta je připravena vás vyslechnout. Ale také nasměrovat správným směrem a nabídnout vhodné řešení právě vašeho problému. Každá jsme totiž jiná a každá na stejnou bolístku potřebuje jinou záplatu. Co zkrátka funguje u jedné, nemusí u druhé. 

Přestaňte být dokonalá!

A ne, abyste hledala nějaké výmluvy! Na sezení, na jehož termín rozhodně nebudete dlouho čekat, díky bezbarierovému přístupu budete moci dorazit i s miminkem v kočárku. Ještě před ním se ale zbavte snu o dokonalosti. Ta totiž neexistuje. Víc informací naleznete pod odkazem psycholog Praha.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 17 =