Móda

Nepodceňujte výběr spodního prádla

Mnoho žen podceňuje volbu spodního prádla. Myslí si, že na sebe není potřeba oblékat sexy kalhotky a krajkovou podprsenku, když to stejně nikdo neuvidí. To je ale chyba. Za prvé nemůžete nikdy vědět, co vás potká a kdo vaše spodní prádlo uvidí, a za druhé se přece nechcete hezky oblékat jen kvůli druhým. Ve stylovém spodním prádle budete mít sama ze sebe lepší pocit.

Dámské spodní prádlo ukrývá nekonečné možnosti. Zatímco pánové mají na výběr mezi slipy, trenkami a boxerkami, my se máme mnohem lépe. To máte kalhotky s nohavičkami, tanga, samodržící podprsenky, sportovní podprsenky, korzety, košilky a další zboží.

Je potřeba zmínit, že ne každému sluší všechno. Například krajkové bralette, které jsou dnes mezi mladými slečnami tolik populární, sednou spíš menším prsům. Naopak podprsenky bez ramínek, tzv. lambády, zase moc nevyhovují méně obdařeným ženám. Je tedy potřeba najít si svůj styl.

S kalhotkami je to jednoduché

Někomu víc vyhovují tanga, jiné ženy si nedokážou představit, že by je měly nosit denně. Hitem dnešní doby jsou brazilky kalhotky, které díky svému pěkně vykrojenému tvaru přirozeně zdůrazňují ženské tvary. Nesmíme zapomenout ani na stahovací kalhotky, které pomohou skrýt bříško.

S kalhotkami prostě není co řešit. Sáhnete po správné velikosti, obléknete a nosíte. Daleko horší je to s horním dílem spodního prádla.

Podprsenky si většina žen vybírá špatně

Není žádným tajemstvím, že většina žen nosí podprsenku špatné velikosti. Budete se nejspíš divit, ale obvykle si kupují moc malou. Dámské spodní prádlo by se nemělo při pohybu povolovat, ňadra by měla být pevně podepnutá a nesmí utíkat z košíčků. Ramínka se nemají zařezávat do ramen a zadní část podprsenky by se neměla posunovat vzhůru.

Někdy je to opravdu těžké, obzvlášť pokud nemáte prsa standardních rozměrů. Příliš malá jsou problémem – chtělo by to dětské košíčky, ale šířkou hrudníku už se do holčičích podprsenek nevejdete. Velké poprsí také není žádnou výhrou. Potřebujete široká ramínka a pevné držení.

Avšak nezoufejte. Velký výběr najdete v e-shopu ModaNikola.cz. Výborně tam radí, jak si vybrat správnou velikost podprsenky, tak se vám to třeba teď už konečně povede. A nezapomeňte zvolit takovou, v níž se budete cítit sebevědomě.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − seven =