Krása

Nejste spokojeni se svou postavou? Zhubněte

Také toužíte po tom vypadat lépe? Potom není nic jednoduššího, než zapojit svou vůli a vydat se vstříc novému – dietnímu režimu. Samozřejmě v tomto směru máte dvě možnosti, jakými se vydat. Tou první, a obecně odborníky doporučovanou je zdravé hubnutí. To má jasné priority, jelikož je třeba hlavně upravit náš jídelníček. Neměla by chybět pestrá strava, menší porce jídla, a konzumace alespoň 5x až 6x denně. Takto je třeba postupovat nejlépe několik týdnů až měsíců, čímž dosáhneme požadované váhy, a to bez nepříjemného i nebezpečného jo-jo efektu.

Jak na co nejrychlejší zhubnutí?

Ne vždy ale lidé chtějí hubnout pouze pomalu a přirozeně. Především ženy v tomto ohledu hledají varianty, díky kterým mohou zhubnout za pár dní – například do svých oblíbených šatů. V tomto směru vás určitě bude zajímat návod, jak zhubnout 5 kilo, a to nikoliv za dva týdny, nikoliv za týden, ale za pouhých 5 dní. Ačkoliv se jedná o náročnější metodu, rozhodně neplatí, že by nefungovala. Pouze je třeba dodržet několik rad a postupů, se kterými přišla výživová poradkyně Zoe Harcombe. Stačí tak dodržet její pětidenní jídelníček, a výsledek se zcela určitě dostaví i k vám.

Potraviny, které pomohou

A co dodat na závěr, především to, že při jakémkoliv dietním režimu je nutné vybírat předně takové potraviny, které zaručeně pomohou. Zapomeňte tak na sladká či tučná jídla, ale stejně tak zapomeňte i na vše smažené, nebo nezdravé. Nezapomínejte na zeleninu, ale taktéž i na řadu dalších nutričně kvalitních potravin. I proto je dnes spojováno sousloví jáhly a hubnutí. Ty sice byly z mnoha jídelníčků zcela vytlačeny, ale dnes se do nich opět dostávají. Je to z důvodu, že dodají potřebné látky našemu tělu, a nijak negativně se nepodepíší na naší váze. Právě naopak díky nim můžeme zhubnout i mnohem jednodušeji, a samozřejmě také výrazně rychleji.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − nine =