Krása

Nejste spokojena se svým účesem? Prodlužte si vlasy

Ženy se snaží zaujmout různými způsoby – oblečením, líčením, ale stejně tak i účesem. A pokud s tím vaším nejste spokojena, je ideální zaměřit se nejlépe na razantní změnu. A to díky tomu, že si vlasy prodloužíte, a to pomocí některé ze současných metod, které jsou na našem trhu k mání. Pojďme si je postupně představit.

Clip-in

Tato metoda je dnes považována za jednu z nejrozšířenějších na našem trhu, a to hlavně pro svou celkovou jednoduchost, ale i bohatý výběr variant. Zakoupení clip in vlasy stačí jednoduše připnout na ty stávající, a nová délka je na světě. Samozřejmostí je poté naprosto dokonalý vzhled, který je k nerozeznání od vlasů pravých. Stejně tak s nimi ale můžete zacházet, a tak není problém mytí či fénování.

Keratin

Druhou možností, jak vlasy prodloužit, je keratin. Na rozdíl od výše uvedené se však jedná o náročnější metodu aplikace, která by měla primárně probíhat hlavně v kadeřnických salonech. I tato metoda samozřejmě vypadá naprosto dokonale, a dodá tak každé ženě neobyčejný vzhled.

Micro ring

Třetí hojně využívaná metoda nese název micro ring. V tomto případě jsou součástí nových vlasů skutečně drobné kroužky, které velmi opatrně aplikujeme, tedy nasadíme na stávající konečky našich vlasů. Tím tak zcela jednoduše opět dosáhneme onoho kýženého prodlužovacího efektu.

Tapex

Poslední, ještě nezmíněná varianta nese název právě tapex. Jak už také lehce vyplývá ze samotného názvu, jedná se o metodu, kdy nové vlasy doslova nalepíme pomocí lepicího proužku. Opět je třeba dodat, že se jedná o jednoduchou a dobře vypadající metodu.

Vyberte si osobně

A pokud váháte, rozhodně není důvod, jelikož vše si můžete osobně vyzkoušet, a také si osobně prohlédnout požadované odstíny a délku. Takový prodej vlasů totiž nabídne eshop czVlasy.cz, který však má i svou vlastní kamennou prodejnu, a to na adrese Mečislavova 164/7 v Praze. Díky tomu může být nákup zcela bezproblémový.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + eighteen =