Výživa, Zdraví

Nejlepší pro boj s nachlazením je prevence a vitamíny. Posilte si svoji imunitu echinaceou

Jaký je nejlepší lék na chřipku a nachlazení? Rozhodně ne ten, který vám váš lékař předepíše, když k němu přijdete s kašlem a horečkou. Boj s nemocemi, které napadají váš organismus, již musíte začít mnohem dříve. Tou správnou cestou je totiž prevence. Vitamíny, minerály a doplňky stravy zaměřené na podporu imunity vás před většinou nemocí, které běžně proděláte, ochrání.

Neznamená to však, že do sebe musíte cpát tabletky s pochybným složením od rána do večera. Typickým příkladem toho, že pro posílení imunity velmi dobře souží i přírodní produkty, je echinacea.

Co echinacea 500 plus obsahuje?

Třapatka nachová či indiánské slunce, tato bylinka, která je základem doplňku stravy Echinacea 500 plus, je známá pod mnoha názvy. Dříve (a to již v časech amerických indiánů) se používala na léčení ran a ulevení od bolesti, dnes funguje jako bohatý zdroj látek, které prospívají imunitě, kráse a zdraví.

Echinacea 500 plus se skládá z výtažků z několika rostlin. Podpoříte s ní přirozenou imunitní ochranu vašeho organismu. O to se stará především extrakt z lesklokorky lesklé (reishi). Samotná třapatka blahodárně působí na dýchací cesty, zklidňuje podráždění v krku a na hlasivkách. Echinacea 500 plus obsahuje ještě vitamín C a zinek, které zlepšují funkci imunitního systému a mírní únavu a vyčerpání.

Echinacea funguje jako prevence i lék samotný

Echinacea 500 plus vám pomůže jako prevence před nachlazením i ve chvíli, kdy už nemocní jste. Tehdy vás zbaví bolesti, utlumí horečku, podpoří tvorbu červených krvinek, a především hojivě působí proti virům a bakteriím.

V případě, že se vám její účinky zalíbily a chcete tak přírodní cestou podpořit svoji imunitu, výhodně echinaceu zakoupíte v e-shopu Gigalékárna. Pouhá 1 kapsle dvakrát denně (takové je totiž doporučené dávkování) vás může uchránit před týdny strávenými v posteli s nepříjemnou chřipkou.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − six =