Láska a vztahy

Nejdůležitější den v životě by měl proběhnout v nezapomenutelné atmosféře

Konečně se blíží den, na který většina žen toužebně čeká. Den svatební. Oslavám i samotnému obřadu mnohdy předchází horečnaté tištění pozvánek, shánění prstýnků, šití šatů, zajišťování květinové výzdoby i objednávání odpovídajících prostor pro oslavu, případně samotný obřad. Některé páry se neobejdou bez svatebního koordinátora, jiným stačí rady rodičů a kamarádů. V každém případě se vyplatí nevynechat žádný z důležitých kroků, které budou zárukou pěkného svatebního dne se spoustou spokojených svatebčanů, rozněžnělých rodinných příslušníků a šťastných novomanželů.

Historické prostředí vinných sklepů Brno je ideálním místem pro uspořádání hostiny

Výtečné prostředí pro upořádání svatební hostiny včetně ubytování zúčastněných i případného obřadu v kostele přináší Brno. Svatba a oslava se konají ve vinných sklepích Kovárna, které se vyjma unikátní atmosféry vyznačují historickým prostředím. Kapacita jídelny je 35 osob, do sklepů se pohodlně vejde až padesát oslavenců. Pro svatební oslavu bude vinný sklep s penzionem rezervován pouze pro svatební hosty a samotné novomanžele. Co se týče ubytování, zájemci o přespání mohou počítat se sedmi útulnými dvoulůžkovými pokoji, jež pojmou čtrnáct hostů. Stylové zakončení svatebního dne mohou novomanželé zaštítit svatební nocí přímo v penzionu.

Možnost katolického obřadu, výzdoba, skvělá obsluha a kuchyně dodají svatbě správný ráz

Pro svatebčany je dopředu zajištěna květinová výzdoba a je promyšleno až čtyřchodové menu dle výběru. Pro svatební hosty je v případě zájmu zajištěn hudební program v taktu cimbálovky, která dovede hosty rozparádit a udržet v bdělosti až do ranních hodin. Hladoví návštěvníci jsou v průběhu oslavy nepřetržitě obsluhováni a jsou jim předkládány studená kuchyně ve formě rautu i teplá večeře. Nejen přátelská obsluha, vynikající kuchyně a historické prostředí vytvoří ze svatebního dne nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné. Zájemcům o katolický obřad lze zajistit jeho vykonání na sousední faře kostela Sv. Marie Troubsko.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 13 =