Děti, Domov, Sport

Nejbezpečnější trampolína na světě

Přemýšlíte, že pořídíte vaším ratolestem trampolínu, ale máte obavy, aby si na ní neublížily? Skákání na trampolíně miluje každé malé dítě. Na internetu však koluje spousta videí, která zachycují nehody na trampolínách. Klasická trampolína disponuje prvky, které mohou vašim dětem způsobit zranění. Pokud chcete mít jistotu, že budou v bezpečí, pořiďte si nejbezpečnější trampolínu na světě. Dětská trampolína Springfree je konstruována tak, aby předcházela jakýmkoliv rizikům.

Čím se Springfree liší od klasických trampolín

Kromě stylového designu mají trampolíny Springfree lépe vyřešené bezpečnostní prvky. Oproti tradičním trampolínám nemají kovové pružiny, o které se snadno zachytí oblečení, a dítě se tak může ošklivě poranit. Místo nich mají přímo pod skákací plochou umístěny laminátové pruhy. Navíc se tím, že je rám umístěn pod skákací plochou, vyvarujete zraněním způsobeným při nepřesném dopadu, jako tomu může být u klasických trampolín, jejichž konstrukce je součástí této plochy. Trampolíny Springfree vynikají také změkčeným okrajem. Ten je mnohem účinnější než ochranný kryt pružin tradičních trampolín, jehož životnost není moc dlouhá.

Vychytávky, které ocení nejen děti

Trampolíny Springfree byly navrženy tak, aby vydržely miliony skákacích cyklů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, a proto mají velice dlouhou životnost. Bezpečnostní síť je jemná a nepárá se. Stejně tak laminátové tyče, jež jsou ukotveny k rámu trampolíny, jsou tvořeny materiálem, jenž je třikrát silnější než železo. Že jde o kvalitní materiál, dokazuje i to, že se využívá při výrobě nejnovějších letadel Boeing. Rámy těchto trampolín, dle zrealizovaných testů, vydrží zátěž až 500 kg. Mohou za to tři speciální ochranné vrstvy a materiál, který je třikrát silnější než u klasických trampolín.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =