Krása

Nehty jsou vizitkou každé ženy

Pěkné a upravené nehty jsou vizitkou každé ženy a dokážou zvednout sebevědomí. Co však dělat, pokud nám příroda hezké nehty nenadělila a máme před důležitou schůzkou nebo nás čeká svatba? Jedním z řešení je modeláž nehtů, která dnes patří k běžným věcem, když ji zrovna potřebujeme. Najít si kvalitní  profesionálku – manikérku, která vám nehty udělá třeba doma není až tak těžké, já dávám hodně na ověřené doporučení svých kamarádek, které jsou spokojené. Pak stačí zvolit svůj styl a p. manikérka vám udělá nehty nové. Taková úprava je vhodná pro jakýkoli typ nehtů, jen pokud trpíte kožní nemocí, jako jsou plísně, infekce, kožní alergie, doporučuje se nejdříve navštívit kožního lékaře.

Je modeláž nehtů bezpečná? A jak probíhá?

Metoda úpravy nehtů je bezpečná, pokud si vyberete kvalitní manikérku, která použije kvalitní materiály (gely, pilníky, laky) a dodržuje poctivě základy hygieny.  Vrchní nános hmoty chrání nehet, nijak ho neovlivňuje ani nenarušuje, dochází i nadále ke klasickému růstu. Výsledný efekt se hodně přibližuje k přirozeným nehtům.

Techniky modeláží jsou různé: gelové, akrylové nebo kombinace akrylu a gelu. U gelových se používá UV lampa, nehty jsou jemnější, měkčí. Akrylové nepotřebují UV lampu, konečný výsledek je tvrdší než gelovky.  Pak si stačí vybrat klasiku zdobení, barevný styl, výběr barev a ozdob je tak pestrý, že já sama někdy váhám, zda třpytky nebo kamínky a pak odejdu s razítky malých retro růžiček. Ozdobený nehet se na samém konci potáhne vrstvou průsvitného gelu a dle potřeby jemně dopiluje. Správná manikérka vám na závěr potře nehtovou kůžičku regeneračním olejíčkem a navrhne další schůzku na doplnění.

Co poradit na závěr?

Mít nové cool nehty je super pocit, ale opravdu věnujte důkladnou pozornost výběru osoby, která vám nehty bude dělat, ať to je profík a ne nějaký začátečník a dejte na reference nebo doporučení ostatních, kteří byli se službami a výsledkem spokojeni. V případě, že si budete kupovat své vlastní “nádobíčko” na úpravu nehtů, poohlídněte se po kvalitních obchodech, jako je například www.rajnehtu.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 2 =