Láska a vztahy

Nefungují vztah? Na vině je absence erotického prádla!

Hodně lidí se zamýšlí, proč jim vztah nefunguje, proč se jejich život stává čím dál více stereotypní a kde se stala chyba. Statistiky poukazují na nárůst párů, které se rozcházejí kvůli banalitě, jako je nuda. Už jeden druhého nepřitahuje, nemají si co říct a chodí kolem sebe jako cizí. Věděli jste, že pro pěkný a vzrušivý vztah má velký vliv i to, co nosíme na sobě při společných chvilkách v posteli? Ano, jelikož máme bohatou představivost a rozmanité chutě, záleží nám i na těchto věcech.

Sexy prádlo dělá divy

Už od pradávna se ženy zkrášlovaly a chtěly být hezké, pro své muže, jelikož pány krása křehkého pohlaví přitahuje. Mít takové sexy šaty po ruce není nikdy k zahození, pokud chcete vypadat přitažlivě, výběr je bohatý. Od průsvitných, lesklých, krátkých až po dlouhé, v různých barvách, provedeních a materiálech. Některé se dokonce hodí i na párty clarissanebo večírek, ale více pro soukromé hrátky ve dvou či ve třech.

Myslím, že svádět není tak těžké. Stačí troška rafinovanosti. Zapomeňte na své oblíbené flanelové pyžamo po babičce a nebojte se vypadat hezky. Odhoďte stydlivost a překvapte přítele i sebe. Noční košilky dokážou s tělem udělat divy. Odhalí kousky těla, zdůrazní přednosti, upoutají pozornost a ještě vyvolají pocit, že jste dračice. Když se objevíte před svoji drahou polovičkou v nějaké krátké, průsvitné košilce s velkým výstřihem, určitě vám neodolá a pivo s kamarády rád odloží na jindy.

Je tolik příležitostí, jak si udělat radost ve dvou, prohloubit lásku a hlavně si zpestřit třeba i dlouhodobý vztah, postačí k tomu maličkosti, například pohodička u svíček nebo krajková tanga, která dokážou vyburcovat fantazii na maximum. Rozhodnutí změnit svůj život a zpestřit manželství nebo vztah je jen na každém z nás. Kolem najdeme dostatečné množství nápadů, podnětů a věcí, jak toho lze docílit.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 15 =