Rodinné finance, Životní styl

Nechte si zaplatit za každý váš nákup

Kdo by netoužil po tom, aby se mu část peněz z jeho online internetových nákupů vrátila. Je to ale reálná touha, protože na internetu již existuje služba, která vám za každý váš nákup peníze vrátí.  Služba se jmenuje Refundo.cz a právě o ni bude dnešní článek.

50 Kč získáte hned při registraci

Jak vlastně taková služba funguje? Je to velmi jednoduché. Nakupujete na svých oblíbených obchodech nebo v oblíbené kategorii zboží jako třeba levné elektro a jediný rozdíl v nákupu je ten, že na stránky oblíbeného obchodu vstoupíte přes službu Refundo.cz.  Služba zaznamená váš nákup na vybraném internetovém obchodě a částku, kterou tam utratíte. Z této utracené částky vám vrátí zpět 0,5 až 3% z ceny vašeho nákupu, což můžete brát třeba jako slevu, kterou vám však nedá internetový obchod ale Refundo.cz. Při několika provedených nákupech do roka si můžete přijít na zajímavé peníze, které se k vám prostřednictvím této služby z vašich nákupů vrátí.

Vše pod jednou střechou

Na Refundu najdete internetové obchody zaměřené na různé kategorie zboží. Například doplňky do bytu nebo dětské zboží jsou velmi obsáhlé a často navštěvované kategorie. K dispozici je ale refunfomnohem více kategorií jako jsou třeba zájezdy, móda, sport, slevy, jídlo zážitky a další. Vybírat si ale můžete nejen podle kategorie, ale také podle svého oblíbeného eshopu. Z velmi oblíbených jmenuji například Mall, Kasa nebo Dáme jídlo. Abyste nezapomněli nakoupit přes Refundo.cz máte možnost stáhnout si do prohlížeče plugin, který vás automaticky upozorní, jakmile navštívíte web na kterém můžete dosáhnout vrácení peněz.

Jeden tip na závěr

Osobně jsem byl velmi potěšen, že jsem v nabídce eshopů nalezl i můj oblíbený obchod AliExpress, kde nakupuju vše od elektroniky, až po oblečení velmi levně a většinou za danou cenu kvalitně.  Líbí se mi především ochrana uživatele, možnost vrácení peněz a také to, že se tento eshop brání různým podvodným prodejcům, takže jsem zatím vždy své zboží dostal. Nakupujte na aliexpress ale chytře, protože jedno zboží tam nabízí mnoho prodejců a ceny se mohou různit. Téměř vždy budete mít poštovné do ČR zdarma a jedinou vadou na kráse jsou delší dodací lhůty. Počítejte okolo 3 až 4 týdnů. Pokud ale na zboží nespěcháte mohu tento v ČR stále více oblíbený nákupní portál vřele doporučit z vlastní zkušenosti.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − five =