Domov

Nechte si vytvořit nábytek na zakázku

Každý domov je jedinečným prostorem, který by měl odrážet váš osobní vkus a preference. Jak? Barvami zdí, doplňky a hlavně nábytkem. A vyjádřit se skříněmi z Ikei, které má doma každá pátá rodina, občas úplně nejde.

Vše, co je ve vaší domácnosti, odráží to, kým jste, a jaký máte vkus. Ať už potřebujete konferenční stolek atypického tvaru nebo skříň neobvyklých rozměrů, zakázkový nábytek je vždy dobrou volbou. Když už nic jiného, víte, že byl vytvořen jen pro vás.

Proč si pořídit nábytek na zakázku?

Je cenově dostupný. Rozhodně není pravda, že věci na zakázku jsou dražší. A nestalo se vám někdy, že jste na internetu nebo v časopise viděli úžasný kousek nábytku od světového návrháře, který tím pádem stál majlant? Firmy zabývající se výrobou na zakázku vám ho podle obrázku nebo popisu vyrobí za přijatelnou cenu.

Perfektně padne. Nemusíte dělat žádné kompromisy a nic přesunovat, rozměry sedí.

Je jedinečný. Můžete si být jisti, že nikdo na světě nemá stejný.

Je osobní. Nechte si vytvořit něco, co vám bude připomínat hezké vzpomínky, všechny to ohromí, nebo to bude prostě jen hezké. Lidé si často sami navrhují celé obývací pokoje, odborníci ve firmě pak návrh doladí a vznikají z toho neopakovatelná díla.

Je kvalitní. Při zakázkové výrobě je každému kusu nábytku věnována individuální pozornost. Je na něj vydáno hodně úsilí a použity ty nejlepší materiály, takže výsledná kvalita je lepší než u sériově produkovaných výrobků.

Jak to probíhá?

Přijdete do firmy s nápadem například na dva dětské pokoje pro syna a dceru. Proberete s designéry, jestli jsou všechny detaily realizovatelné a praktické. Přece jen se navrhováním nábytku zabývají denně, takže ví, co je dobré a co nikoliv. Vyberete s nimi materiály, povíte jim rozměry (například ve firmě Nábytek MAX si místnost sami zdarma profesionálně zaměří) a oni vytvoří 3D počítačový návrh. Když vše uvidíte ve 3D a schválíte, nábytek se nechá vyrobit.

Samozřejmě je to o něco náročnější než jen odskočit si do obchodu a něco vybrat, musíte projevit vlastní iniciativu, ale určitě to za to stojí.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =