Domov

Nechte návrh designového interiéru na profesionálovi

Plánujete si postavit vlastní dům? Nebo rekonstrukci vašeho stávajícího interiéru? Pokud ano, jistě chcete, aby vypadal za všech okolností dokonale. Tedy, aby interiér splňoval jak požadavky vaše, tak třeba i současných trendů. A stejně jako své rozbité auto svěřujete profesionálům, měli byste jim svěřit i tento krok.

Vše souvisí se vším

Ještě před samotným započetím prací, je třeba si uvědomit, že každý prvek nebo rozložení může souviset s dalším. I proto je správná volba předložit své plány interiérovému architektu-designérovi. Ten nejenom zhodnotí celkové dispozice místností a navrhne jejich ideální využití, ale stejně tak navrhne i kompletní rozvrhnutí nábytku, a to s ohledem na dokonalý vzhled, ale samozřejmě také s ohledem na celkovou praktičnost. V tomto směru je jistě dobrou volbou zkušená Jarmila Zahradníková, která nejenom vzdělání, ale i své zkušenosti získávala v Anglii, a aktuálně se orientuje na tuzemský trh, kde dokáže nabídnout taková řešení, která zaručí vaše dokonalé pohodlí za všech okolností.

Profesionalita je zárukou dokonale odvedené práce

Toto pravidlo sama Jarmilka potvrzuje. A jako zkušená interiér-architektonická designérka samozřejmě často nejlépe poradí, kdy je vhodné použít zdravé materiály, do jakých částí se nejlépe hodí skvělé přírodní materiály, nebo jaká barevná kombinace bude pro váš interiér ta pravá. Ta by měla samozřejmě nejenom ladit, ale měla by působit také příjemně, v mnoha případech i uklidňujícím dojmem. Tomu mohou napomoci světlé barvy, a to konkrétně vybraného odstínu.

2
Vizualizace: Jarmila Zahradníková – www.jarmiart.com

Nedělejte stále stejné chyby

Bohužel mnoho amatérů si v tomto směru neuvědomuje, že je třeba promyslet i návaznost místností a jejich celkové koncepty. Například velmi využívané solitéry, tedy solitérní nábytek nemusí být vždy tou správnou volbou. V některých situacích je naopak lepší variantou nechat si zhotovit nábytek na míru, díky kterému lze z prostoru získat skutečné maximum speciálně u malých prostor. I zde se samozřejmě musí řešit celá řada věcí, jako je i nastíněné zdraví.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + 19 =