Auto-moto

Nebojte se dodávky, zvládne ji řídit i průměrný řidič

Přeprava početné rodiny spolu s rozměrným nákladem – věcmi na chatu, na dovolenou, sportovními pomůckami a potřebami – bývá nejčastěji svěřena mužské hlavě rodiny. Ale dámy se vůbec nemusejí obávat řízení většího auta, pokud zvládají šoférovat klasický „osobák“. Jednak k řízení dodávky stačí řidičské oprávnění na osobní automobily, tedy do hmotnosti vozu 3,5 tuny. Za druhé šířka dodávky ani délka nejsou nijak zásadně větší. U dodávky je potřeba si zvyknout si na výšku auta a vyšší posazení řidiče, což je mnohdy výhodou, a někdy na absenci vnitřního zpětného zrcátka. Potud změny.

Užitkové vozy a dodávky dodají vašemu osobnímu i firemnímu životu nový rozměr

Jinak mají dodávky samé výhody. Vejde se do nich více osob, a pochopitelně také věcí. Bez problémů se v případě nutnosti v užitkovém voze vyspíte při sklopení sedaček. Pokud potřebujete převézt rozměrnější náklad, který by se do osobního auta nevešel – skříně, prkna atd. – pickupy a dodávky to zvládnou bez problémů. Uvažujete-li doma nad nákupem druhého auta k jednomu osobnímu-rodinnému a máte-li například malou firmičku, prodej dodávek by vám mohl posloužit.

Využijte pronájmu nebo prodeje vanů, pickupů a dodávek za výhodných podmínek

V nabídce specializované prodejny jsou nové i použité užitkové vozy, furgon, vany, minibusy, přívěsy a užitkové vozy. Pokud tedy potřebujete větší automobil půjčit pouze na dovolenou nebo jednorázové převozy materiálu, možná vám bude stačit využít pronájmu dodávek. Pro vícečetné jízdy a celoroční používání dodávky se samozřejmě vyplatí nákup, jejž je možné zprostředkovat na výhodný leasing přímo v prodejně. Nenechte se limitovat malým prostorem svého osobního vozu a zauvažujte nad praktickou dodávkou! Váš rodinný život i firemní prosperita získají nový, lepší rozměr.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − six =