Domov

Navrhněte si koupelnu snů

Plánujete rekonstrukci vaší koupelny, nebo stavíte dům, a právě na ni se chcete také zaměřit? Potom máte dvě možnosti, a to buď svěřit se do rukou profesionála, nebo zohlednit své požadavky a svůj vkus, a koupelnu si navrhnout. A to snadněji, než si sami myslíte. Dokonale vám v tom pomůže praktická aplikace na adrese: http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/?route=common/navrhar. Prvním krokem je vybrat tvar vaší koupelny a její současné, nebo požadované rozměry. A dále už můžete vybírat z konkrétního vybavení, které lze samozřejmě umisťovat kamkoliv si zamanete. A to od vašeho počítače, a to snadným přetahováním myši do prostoru vaší virtuálně vytvořené koupelny.

A v čem je tato možnost tak unikátní? Hlavně v tom, že si můžete ihned vybrat konkrétní prvky, a rázem ihned vidíte, kolik vám v reálu zaberou místa, kam by se nejlépe hodily, nebo jak to vymyslet s úložnými prostory. Stejně tak ale lze počítat také s okny, dveřmi, radiátory, nebo i praktickými doplňky. Zkrátka svou koupelnu si navrhnete přesně tak, jako byste stáli u té vaší, a měli po ruce obrovské množství sortimentu, které byste do ní postupně stěhovali a různě testovali, jak bude vše vypadat nejlépe.

_návrh

A pokud si chcete návrhy vaší koupelny ještě o něco ulehčit, máte možnost vybrat si již z předdefinovaných, které plně splní vaše očekávání o její dokonalosti, ale také praktičnosti. Poté stačí několik jednoduchých úprav, a je hotovo. A výsledný návrh si můžete uložit či vytisknout, a dané produkty použité ve vaší koupelně ihned vložit do nákupního košíku, a samozřejmě objednat. A takto snadno a jednoduše lze zařídit i vaši koupelnu, a užívat si její dokonalosti pokaždé, když do ní zamíříte. Již dávno totiž neplatí, že vše co souvisí se stavebními úpravami a návrhy místností musí být nutně velmi složité. Právě naopak. Pokud si tedy chcete zkusit vytvořit vlastní návrh koupelny, můžete tak učinit přímo v této návrhářské aplikaci.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 16 =