Děti

Nakupování online baví

Chystáte se na letní dovolenou nebo má vaše dítko narozeniny? Času je málo a nemáte možnost lítat po obchodech či se nedostanete někam do města? Vyřešte všechno pohodlně na jednom místě online od stolu a nechte si zboží dopravit přímo domů, aby vám odpadly zbytečné starosti. Nově spuštěný eshop Mikaton nabízí svým zákazníkům všechno od módy přes sport, hračky a oblečení.

Vše pro děti na jednom místě

Jestli chcete udělat svým dětem radost, určitě je na léto potěší hračky do vody nebo na zahradu. Každý v horkém počasí ocení bazének na zchlazení nebo vodní pistole. Myslete na jejich bezpečnost a pořiďte jim nafukovací rukávky s motivem z jejich oblíbeného kresleného filmu. Kluci ocení potápěčskou sadu, sourozenci zase nafukovací míč. Pro holky zase nezkazíte nákup jakékoliv věci, která bude mít na sobě princezny z Ledového království. K zahradě také patří skluzavka, pískoviště s kyblíčkem a lopatičkou či plastová autíčka. A kdo by nemiloval plyšové hračky, houpací koně a batůžky z plyše. Každá dětská postýlka je jich plná, takže další kamarádi, zvířátka i postavičky, v ní nemohou chybět.

Věci pro malé i velké

Když si rodiče vybírají na online eshopu věci pro své děti, mohou se podívat i na to, co by se hodilo přímo jim. Tím pádem všechno mohou objednat na jednom místě, takže ve výsledku platí jenom jedno poštovné. Vybírat mohou například z kabelek, oblečení pro pány i dámy eventuálně ze spodního prádla. Sportovci určitě ocení funkční oblečení, jako trička, mikiny a kalhoty. Pořídit se tam dá i termoprádlo a pomůcky na fitness. Objednat si proto můžete věci do domácí posilovny, pomůcky na jógu, na masáž nebo koordinační pomůcky, a dokonce i boxerské rukavice. Skladem mají více než dvacet tisíc kusů zboží. Pokud si objednáte zásilku nad dva tisíce korun, máte poštovné zdarma.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − twelve =