Děti

Na oslavu narozenin v BRuNO family park budou vaše děti dlouho vzpomínat

Narozeniny vašeho potomka jsou za dveřmi a vy přemýšlíte, jak jen stihnete všechno zařídit? Pořádná oslava obnáší přímo neskutečné množství práce: připravit občerstvení, sehnat dárky, vymyslet program, pozvat hosty a o všechny se postarat, a to už vůbec nemluvíme o úklidu. Mnoho rodičů zapomíná na to, že slavnostní chvíle by měly přinést radost nejen dětem, ale všem členům rodiny. Takže jak to zařídit a přitom se nezbláznit?

Vykročte ze stereotypu

Co takhle namísto klasické domácí party zajistit dětem netradiční narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomenou? Svěřit plánování i samotnou realizaci profesionálům rozhodně není žádná ostuda ani známka toho, že jste jako rodiče selhali, právě naopak. Rodinné oslavy s dortem a chlebíčky už nenávratně patří minulosti – a ruku na srdce, stejně nikoho nebavily. Narozeninová oslava na klíč přinese všem mnohem větší zážitek. Děti milují dobrodružství a nové podněty, jako je třeba zábavní park, takže bez obav jděte s dobou!

Zábava všeho druhu

Pokud vás zajímá, kde a jak se dá uspořádat bezvadná narozeninová oslava pro děti, máme zaručený tip. Pocházíte-li z Brna a okolí, zaměřte se na unikátní herní centrum BRuNO family park. Získáte totiž hned dvě výhody v jednom balení: tematickou narozeninovou oslavu s profesionálním animátorem a obrovský počet atrakcí, z nichž se doslova tají dech. Skákací sítě, lanové dráhy, dlouhé tobogány, podzemní nory, prosklená vyhlídka, roury a komíny k prolézání, lodičky i oblíbená autíčka – víc už se vaše děti vyřádit nemohou. Samotná oslava proběhne v jednom z pěti narozeninových salónků, z nichž každý je vyzdoben nějakým populárním dětským motivem, takže se najde něco pro malé princezny i kosmonauty. BRuNO family park si pro vás připravil tři různé narozeninové balíčky, samozřejmě však lze naplánovat i oslavu dle vašich konkrétních požadavků.

Co vás v BRuNO family park čeká?

Ti nejmenší si užijí skvělý den plný her s kamarády v zajímavém prostředí, to vše v režii profesionální animátora, nacpou se narozeninovým dortem s oblíbenými dětskými hrdiny a ochutnají i dětské šampaňské. Pak se mohou vyřádit na všech atrakcích, které BRuNO family park nabízí – vstupné je v ceně. No a vy se spolu s ostatními rodiči můžete mezitím klidně vydat do zdejšího bistra Zobka, nebo na něco většího do nově otevřené restaurace Brno – Slatina, které se příhodně říká Hnízdo. Všichni si tak z narozenin odnesou jen příjemné zážitky.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − 3 =